ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Особливий майстер-клас Марципанове серце

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 1 година
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

майстер-клас з марципанів, львівська майстерня марципанів

Особливий майстер-клас “Марципанове серце” на День Закоханих у Львові,  бажаєте?

Почнемо з початку.  Марципан — це суміш змеленого до консистенції борошна мигдалю та цукрового сиропу чи цукрової пудри. Це символ багатьох свят та ярмарків в Європі, адже він використовується для виробництва різноманітних десертів та в декоруванні виробів.

Історія марципану тягнеться ще від Персії та Візантії. Однак такі країни, як Італія, Іспанія, Франція та інші в яких можна спробувати цей смачний делікатес, також претендують на “авторство”. Але найбільше марципан став популярним у Німеччині, а потім і в Австрії, тому можна з точністю сказати, що там він найсмачніший та доведений до досконалості. Кожна країна має свій стиль приготування марципану, наприклад в Іспанії додають невелику кількість кедрових горіхів, цедру лимона, фрукти, в Нідерландах яєчний білок, а в Німеччині – традиція дарувати марципанові фігурки на Різдво у відповідній тематиці свята.

Також, існує декілька легенд, щодо марципану та його виготовлення. В одній із середньовічних європейських держав почався страшний голод. Борошна для того, щоб спекти хліб не було, а був лише один мигдаль. З мигдалю зробили борошно і змішали з цукром. Так, за легендою, був створений перший марципан. Згідно з другою легендою, марципан було створено спеціально лікарем для того, щоб лікувати психічно хворих людей. Нібито від смаку солодощів у хворих покращувався настрій і вони швидше одужували від своєї недуги.

Де у Львові зробити свій Марципан і подарувати його до дня Святого Валентина? 

день валентина у львові, майстер-клас марципанів Правда чи ні, ми цього не знаємо, але ми знаємо точно, що одні з найсмачніших марципанів виготовляють у Львові, в “майстерні Марципанів” і це не дивно, адже Львів – це солодка столиця України і тут можна знайти все. У Вас буде чудова можливість побувати на майстер-класі та зліпити свого улюбленого мультиплікаційного героя, кумира або просто веселу фігурку. Також Ви отримаєте цікаву інформацію про виробництво марципанів і яку користь вони несуть у житті. Але сьогодні пропонуємо особливий майстер-клас, як чудовий подарунок до свята,  Дня Святого Валентина і ми впевнені, що Ваша кохана половинка гідно оцінить такий подарунок в формі серця, адже марципан був і залишається королем кондитерських ласощів. Запрошуємо на цей особливий майстер-клас! 

Форму фігурки (наприклад, сердечко або  ведмедик із сердечком) можна обрати при бронюванні майстер-класу.

Скільки коштує та коли починаємо? 

Вартість майстер-класу у групі – 150 грн/ос, вартість індивідуального майстер-класу  для 2-х осіб – 400 грн.

Послуга бронюється заздалегідь. В період з 9 лютого до 15 лютого можна замовити в індивідуальному форматі  в зручний час або приєднатися до групи. Розклад уточнюється у менеджера.  

Факультативно пропонуємо замовити наступні послуги:

Екскурсія в найромантичнішому місті  “Солодкий Валентин”.

comments powered by HyperComments