ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Інноваційні світові види туризму

Туристична сфера не стоїть на місці та постійно змінюється, підлаштовуючись під час, моду та світові тенденції. Сьогодні виокремлюються наступні незвичні види туризму:

tolkinТуризм по Толкіну — відомому фантасту, що написав трилогію “Володар перснів” та за якою був знятий фільм. Цей роман є другим у світі бестселером, кількість проданих примірників якого перевищила 150 млн. І має мільйони шанувальників, які мандрують світом, відвідують місця, повязані з фільмом. Обов’язко вони їдуть до Нової Зеландії, де був знятий фільм і залишились декорації. Також у Велокобританію, відвідують Оксфорд та Бірмінгем, де туристи можуть поспілкуватися з однодумцями та ознайомитись із тим, що має відношення до фентезі-історії.

Дарк-туризм. Місця, повязані зі смертю, катастрофами та трагедіями приваблюють туристів.Серед популярних об’єктів відзначають різні замки з моторошними історіями, наприклад замок графа Дракули (Румунія).

Воєнний туризм. Головна ідея цього виду туризму — подорож по місцях бойових дій, де справжнє пекло та бій з гранатами та кулями. Рекорд воєних туристів був заеєстрований під час війни в Афганістані проте багато з них не повернулися.

atomnyy turyzmАтомний туризм. Цей вид туризму виник недавно. Туристи відвідують місця, що мають значення для історії атомної епохи: музеї, місця, де вибухали бомби — навідоміші з них — Хіросіма та Нагасакі. В нашій країні є також такий об’єкт – музей Чернобиля (м. Київ), де можна дізнатися про аварію на станції.

industrialnyi turyzmІндустріальний туризм. Головна ідея — це дослід та огляд промислових об’єктів, що вже давно закинуті (фабрики, заводи, приміщення) чи об’єкти, складнодоступні у потраплянні (ходи підземних комунікацій, метро, дахи). Таких туристів називають дігерами та сталкерами.

Бекпекер-туризм — головна ціль максимально заощадити під час мандрівки. Такі туристи відрізнаються наявністю рюкзака та путівників, вони мандрують автостопом, зупиняються в хостелах, палатках або користуються послугою каучсерфінгу.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

VertepФестивальний туризм  – це подорож з метою відвідування фестивалю чи свята. Такий вид туризму набуває популярності в Україні, зокрема у Львові. Все більше і більше туристів приїжджають до Львова для огляду памяток та щоб потрапити на фестивалі. А в культурній столиці знають фестивальні смаки та організовують різноманітні заходи – “На каву до Львова”, “Спалах різдвяної зірки”, “Книжковий форум”, “Фестиваль ретро-перегонів”, “Джазовий фестиваль” та багато інших.

Який би вид подорожі Ви не обрали , головне, що Ви мандруєте та отримуєте від цього задоволення.

comments powered by HyperComments