ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

На каву до Львова

замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Кавовий фестиваль. Екскурсії по Львову цінаВже 9-й рік поспіль Львів запрошує всіх бажаючих насолодитися кавою і традиційними солодощами в рамках кавового фестивалю. Місто в цей період наповнюється солодким ароматом. Відвідайте екскурсію по Львову.
Кавова історія міста бере свій початок в 17 ст., Коли уродженець Львівщини – Юрій Кульчицький заснував першу кав’ярню у м. Відні, а тоді Львів входив до складу Австро-Угорської імперії. Європейцям настільки сподобався цей напій, що він швидко зайняв своє почесне місце в меню. З того часу Львів вважається кавовою столицею України, крім великої кількості закладів, що пропонують це напій, львів’ян, які не уявляють життя без нього, тут навіть проводять фестиваль, присвячений каві.
Копальня кави. Ескурсіїї по ЛьвовуПерший кавовий фестиваль стартував в 2007 р, головною місією якого була пропаганда кавової культури. Ця місія актуальна і сьогодні. У період фестивалю всі заклади пропонують свою фірмову каву, щоб створити справжнє свято популярного світового напою і беруть участь у головному конкурсі – на визначення найкращої кав’ярні міста. Переможця визначають кавовий Король та Королева, які  подорожують по місту і насолоджуються кавовою атмосферою.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>
Запаяна кава. Ескурсіїї по Львову цінаУ Львові Ви спробуєте каву з молоком або вершками, з кардамоном або корицею, з “цитриною” або перцем, ромом або яйцем …., каву по-львівськи, каву по віденськи, “запаяну каву”, “бендерівсбку каву” ……. А крім того, придбаєте кавові зерна зі смаком шоколаду, карамелі, ванілі, вишні ….. Як же можна собі відмовити в такому задоволенні?
Львів чекає на Вас з 24-27 вересня 2015 року, що б пригостити найсмачнішою кавою в світі!

Дізнатитися детальніше про  каву у Львові Ви можете на  тематичній екскурсії “З кавою по Львову”.

comments powered by HyperComments