ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Відкриваємо для себе Львів. Гасла Львова

Екскурсії по львовуЛьвів з кожним роком все більше і більше закликає до себе гостей з усіх куточків світу, запрошує на екскурсії по місту, привітно промовляючи зі стін будинків та на в’їздах в місто – «Львів відкритий для світу». Саме ця фраза є офіційним гаслом Львова з 2012 року, починаючи зі старту футбольного чемпіонату Євро-2012. Саме так: до Львова ведуть всі дороги, як і до Риму. Навіть, якщо видертися на Львівську Ратушу і подивитися на місто з цієї львівської вежі, то можна помітити, що до центру Львова ведуть всі дороги: розходяться шляхи, як промені від сонця-Ратуші.

Загалом логотип Львова складається ще й з кольорової картинки-зображення Львова, на якій видно її головні архітектурні принади, – це дзвіниці старих центральних храмів та головні вежі Львова (дивимося зліва – направо): спочатку йде дзвіниця Вірменської церкви, згодом – Вежа Корнякта (належить до архітектурного ансамблю Успенської церкви), далі – вежі Львівської Ратуші та Латинської Катедри, остання – дзвіниця монастирного комплексу Бернардинів (сучасна церква Св. Андрія).

Екскурсії по львовуЛьвівщина, так само, як і Львів, має свій лозунг: «Львівщина: дивовижні відкриття». Туристичний логотип нашого краю складає велика літера «Л» (кириличного зразка), в якій розмістилися і Львівські Карпати, стрімкі води та мінеральні джерела, і та ж Львівська Ратуша, і старенький трамвай, і кавове горнятко, і львівські собори, і найбільші фестивалі… Весь колорит і традиції Львівського краю «вмістився» на цій кольоровій букві.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Історична довідка. 1936 року у Львові було затверджено проект нового герба міста, важливим елементом якого було гасло, написане латиною – «Semper Fidelis», що перекладається як «Завжди вірний». Цей надпис містився на двох червоно-синіх звивистих стрічках герба, поруч з надписом «Virtuti Militari» («За військову мужність»). Гасло «Завжди вірний» на той час означало повну підданість Львова Польській державі, до якої належала тоді Галицька столиця. Незважаючи на те, що це гасло давно не асоціюється з сучасним Львовом, його ще досі використовують. Львівський фан-клуб ФК «Карпат» використовує цей лозунг на своїх транспарантах, доводячи, таким чином, свою відданість улюбленій команді.

comments powered by HyperComments