ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія на львівському трамваї до свята Миколая

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
200 грн
Тривалість екскурсії: 1 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Зустрічаємо Миколая-2021 у Львові разом з «Андреоллі-тур»! Запрошуємо всіх львів’ян, а також великих і маленьких гостей міста Лева на святкову мандрівку – «Екскурсію на львівському трамваї до свята Миколая», що відбудеться 19 грудня. Будемо дивитися на гарний зимовий Львів з вікон старенького трамвайчика, слухати гарні оповідки від гіда, веселитися і звичайно ж – отримувати подарунки. Бо яке ж це свято Миколая без подарунків!

Куди ж повезе Вас наш святковий трамвай?

Під час екскурсії на Львівському трамваї  Ви відвідаєте розкішний Львів 19-20 століття – «Новий Світ Львова»! А це – архітектурно розмаїте «Місто-сад», красиві вілли з не менш красивими жіночими іменами, курйозні історії про їхніх власників та мешканців. Ще століття тому нерухомість тут коштувала як на Манхетині. Чому сюди так рвалася вся тодішня львівська інтелігенція і заможні містяни, – Вам обов’язково розкаже наш гід.

А будуть роздавати подарунки на свято Миколая?

Кажуть, що гарні враження про місто треба обов’язково закріпити якимось місцевим смаколиком. Тому на нашій «Екскурсії на львівському трамваї до свята Миколая» ми будемо пригощати всіх гарними подаруночками –  львівськими солодощами і сувенірами на згадку. Кожен гість цієї тематичної екскурсії Львовом отримає свій святковий презент до Свята Миколая!

Де, коли, скільки?

Час і місце зустрічі на екскурсію: 12:45 на площі Ринок, 29, у дворику біля ТК «Андреоллі-тур».

Тривалість екскурсії: 1 год.

Вартість екскурсії: 200 грн/дорослий і 150 грн/дитина до 13 р.

*Діти до 6 років, які не займають окремого місця в трамваї, можуть відвідати екскурсію безкоштовно. В такому випадку подарунок купляється додатково (вартість подарунку без місця – 50 грн).

Попереднє бронювання місць на екскурсію – обов’язкове!

Телефон для бронювання – +380676742426 (Viber/Telegram/WhatsАpp)

Зустрінемося на Миколая!

comments powered by HyperComments