ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Подільська terra incognita і неопалима купина (2 дні)...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
0 грн
Тривалість екскурсії:  2 дні/1 ніч
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас до гарного і автентичного Поділля! У турі Ви відвідаєте: село Зіньків і скуштуєте знамениту чорнодимлену зіньківську ковбаску, село Маліївці і побачите мальовничий Малієвецький водоспад та палац Орловських, село Тинна і пройдетеся його алеєю столітніх лип, село Сутківці і заглянете в одну дуже «інстаграмну» церквицю, містечко Сатанів і підніметеся до руїн місцевого замку, селище Меджибіж та завітаєте до його архітектурної окраси – замку «Біла Лебідь». А родзинкою Вашої мандрівки  стане одне таємне «дзен-місце», де палатиме неопалима купина! Це чар-зілля дійсно горітиме і не згорятиме. Ви мусите побачити це видовище на власні очі!

Забронювати тур зі Львова «Подільська terra incognita і неопалима купина»: +380676742426

Дата виїзду зі Львова у 2021 році: 5 червня

Тривалість туру: 2 дні/1 ніч.


План туру зі Львова «Подільська terra incognita і неопалима купина»:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – с. Озерна (каво-зупинка з пампухами) – с. Зіньків (підйом на Замкову Гору, огляд місцевих панорам і  пікнік з частуванням зіньківською ковбасою) – с. Маліївці (огляд резиденції Орловських і Малієвецького водоспаду) – с. Тинна (каво-зупинка з лікером до кави, підемо на старий цвинтар та прогуляємося алеєю столітніх Кармелюкових лип) – с. Сутківці (огляд оборонної церкви і місця зустрічі «Падшого ангела Поділля» з «графом-шарлатаном») – смт. Летичів (поселення в готель, вечеря, нічліг).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Природний заповідник «Медобори» (споглядання «шоу-номера: як горить неопалима купина») – с. Меджибіж (огляд замку «Біла Лебідь», обід) – с. Сатанів (пройдемося до руїн місцевого замку з розкішним видом на долину Збруча, відвідаємо найстарішу  в Україні синагогу і монастир в Сатанівській Слобідці + заглянемо до старого єврейського цвинтаря) – м. Львів (орієнтовне прибуття о 22:00).

 

Вартість туру: 1960 грн/дорослий і 1860 грн/дитина до 12 років включно.

* Діти до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні без додаткового ліжка – можуть їхати безкоштовно.

 • У вартість туру входить
 • – проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу
 • – проживання
 • – *харчування (сніданок і пікнік в Зінькові)
 • – супровід гіда-екскурсовода під час всієї поїздки
 • – екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах
 • – вхідні квитки по маршруту
 • – страхування на час подорожі.
 • У вартість НЕ входить і оплачується додатково: 
 • – каво-зупинки
 • вечеря у 1-ий день
 •  – обід у 2-ий день.

Проживання під час туру: будемо проживати у затишному готелі в смт. Летичів. Номери з вигодами, розміщення у 2-х і 3-х місних кімнатах (за Вашим побажанням).

Сердечно запрошуємо Вас до подільських «terra incognita»!
Поїхали разом з нами споглядати як горить неопалима купина!

Телефон для бронювання туру: +380676742426.

comments powered by HyperComments