ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Відпочинок у Шацьку, Брестська Фортеця і смачна Воли...

3-денний тур зі Львова «Відпочинок у Шацьку, Брестська Фортеця і смачна Волинь»

Запрошуємо Вас відпочити від роботи, позасмагати на найкращих озерах України, прогулятися фантастичною оборонною фортецею, почастуватися смачними волинськими наїдками та відвідати унікальний музей сільського господарства України. А на сам кінець – завітати до одного старовинного замку. І все це – у 3-денному відпочинково-екскурсійному турі «Відпочинок у Шацьку, Брестська Фортеця і смачна Волинь».

У програмі туру: відпочинок біля кришталево-чистого озера Світязь (Шацькі озера), екскурсія-поїздка до Брестської Фортеці, відвідування Музею-скансену історії сільського господарства Волині у селищі Рокині, екскурсія Луцьким Замком.

План туру:

1 день: Львів (виїзд о 8:00) – озеро Світязь (12:00, Шацький район) – обід, відпочинок, купання, вечеря (поселення у відпочинковому комплексі, с. Світязь)

2 день: сніданок (8:00) – м. Брест (11:00, екскурсія Брестською Фортецею) – обід, м. Брест (14:00) – прогулянка містом Брест – повернення до с. Світязь (20:00, вечеря, відпочинок).

3 день: сніданок (8:00, виселення з відпочинкового комплексу) – селище Рокині (12:00, відвідування Музею-скансену історії сільського господарства Волині)  – обід і волинська забава (14:00, с. Рокині) – м. Луцьк (17:00, екскурсія Луцьким замком – Замком Любарта) – м. Львів (22:00, повернення).

тури екскурсії Волинь, Шацькі озера, озеро Світязь, тури на Волинь зі ЛьвоваПерший день. Ми познайомимося з природничим дивом Волині – Шацьким поозерям і його найкрасивішою блакитноводою перлиною – озером Світязь. Відпочинок на Шацьких озерах – це найкраще рішення для Вашої літньої відпустки чи робочого корпоративу. Чисте повітря, прохолодний сосновий ліс, кришталева водичка Шацьких озер зроблять Ваш вікенд незабутнім!
Любите порибалити? – Вам на Світязь! Окунь, щука, сом, лящ чекають на Ваші гачки з наживками. Любите ходити по гриби? – Біля Вас сотні гектарів Шацького соснового лісу. Любите проводжати заходи сонця? – Ласкаво просимо Вас з нами у поїздку! Адже тут сонце лягає спати і вкривається ковдрами з таких неймовірних червоно-жовтих барв, що Вашим фотокамерам перехопить дух! А ще – на озері Світязь водиться багато водоплавних птахів, за якими можна спостерігати годинами.

Другий день. Після ситного сніданку ми рушимо до нашої країни-сусідки Білорусі Брестська фортеця Білорусь, екскурсії тури Брестська екскурсіяь«штурмувати» Брестську (Берестейську) фортецю-герой.
Берестейська фортеця (Брэсцкая крэпасць, білорус.) – це найбільший меморіальний воєнний комплекс на території Білорусі, який займає 400 Га.

Ви тільки уявіть! На початку 20 століття Брестська фортеця на зовнішній лінії оборони мала 14 фортів, 21 проміжних опорних пунктів, 5 оборонних казарм, 7 порохових погребів і 38 артилерійних батарей. Саме у місті Бресті (Берейстя)  в приміщенні «Білого палацу» був підписаний  – перший мирний договір після Першої світової війни.

Після екскурсії Брестською фортецею – на Вас чекає ситний обід у миловидному брестському ресторанчику.

Прогулявшись білоруським містом, ми повертаємося назад у Шацьк до селища Світязь.

Третій день. Їдемо досліджувати Волинь. На Вас чекає екскурсія Музеєм історії сільського господарства і народної архітектури Волині, та волинська забава у селищі Рокині. А ще – прогулянка обійстям Замку Любарта у м. Луцьк.

Музей-скансен історії сільського господарства і народної архітектури Волині Рокині, Рокині екскурсії, музей в РокиніПісля смачного сніданку ми покинемо блакитноокі Шацькі озера і вирушимо на Волинь.
Перша наша зупинка – Музей-скансен історії сільського господарства і народної архітектури Волині у селищі Рокині. Це чи не єдиний музей в Україні, на території якого живуть і працюють місцеві люди. Тут музейники ночують у стареньких хатах, користуються печами, випікають власний хліб, доглядають за свійськими тваринами, обробляють поля, вирощують власні овочі і фрукти, та пригощають ними відвідувачів музею.

Після екскурсії – ми смачно пообідаємо на території музею. На Вас чекає гарне частування по-волинськи: страви місцевої кухні і народний алкоголь (міцні напої – тільки для осіб 18+ років). Це все дійство будуть супроводжувати народні музиканти з колоритними співанками.
Обід
в с. Рокині. Рекомендоване меню: овочева нарізка, сало по-волинськи, козацький куліш, Луцький замок, замок Любарта, екскурсії в Луцький замок, екскурсії в замок Любарта крученики з м’ясом, вареники з картоплею, картопля по-селянськи, запечені свинні ребра з чорносливом, хліб, узвар, домашні наливки (або самогон).

Останньою нашою дистинацією у турі буде Луцький замок – замок Любарта (1340 р). Він по-праву вважається одним з найкраще збережених і найдавніших замків України. Луцький замок залишив нам довгу і цікаву історію свого існування. А наш кваліфікований гід розкаже Вам тільки найбільш інтригуючі факти з його життя: від дерев’яного середньовічного замку – до сучасного замкового комплексу, де проводяться великі мистецькі виставки і міжнародні фестивалі.

 

Вартість екскурсійної програми (автобусне і екскурсійне обслуговування, проживання, харчування) розраховується індивідуально, відповідно до кількості осіб в групі і Ваших побажань стосовно екскурсійного маршруту.

Окремо оплачуються вхідні і екскурсійні квитки по маршруту:

– Брестська фортеця-музей – 6 руб/1 особа + екскурсія по музею і території – 46 руб/група.
– Музей в Рокині – 20 грн/особа + екскурсія по музею – 150 грн/група.
– Луцький Замок – 30 грн/особа + екскурсія по музею – 150 грн/група.

Увага! Для відвідування Брестської Фортеці кожному учаснику туру потрібно мати український/закордонний паспорт і білоруську валюту (рублі) для оплати вхідних квитків до Брестської фортеці і харчування в м. Брест.

Раді будемо організувати Вам такий тур зі Львова або з будь-якого іншого міста України!

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments