ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Тур Від Львова до Умані

Чому варто відвідати тур “Від Львова до Умані” 3 дні/2 ночі? 

Дати туру: вільні під організовану групу
Маршут: м. Львів — м. Київ — с. Трипілля — м. Канів — м. Умань (парк “Софіївка”) – Меджибізький замок — Львів.

1 день 

Орієнтовно в 05.00 виїзд з м. Львова до м. Київ. Орієнтовне прибуття в 14:00. Вільний час на обід в кафе міста .
Автобусна оглядова екскурсія по місту “Київ Золотоверхий”. Під час екскурсії Ви познайомитеся з дивовижним містом над Дніпром з його історичними об’єктами: оглянете Володимирський собор – пам’ятник візантійської архітектури, над прикрасою якого працювали провідні художники. Національна опера України (1901 г.), Золоті ворота – головні ворота міста, пам’ятник Б. Хмельницькому, Софіївська площа, Михайлівська площа, майдан Незалежності, Фунікулер, Поштова і Контрактові площі, набережна Дніпра, пам’ятник засновникам Києва – «Кию, Щеку, Хориву і сестрі їх Либеді», монумент «Батьківщина-Мати» та ін. Тривалість 3 години.
Трансфер в готель. Заселення. Вільний час для відпочинку.

2 день 

канів екскурсії, чернеча гораВиселення з номерів. Сніданок .
Орієнтовно 08.30 виїзд до м. Канів.
По маршруту відвідування с. Трипілля. Це не просто село — це село на території якого проживала цивілізація, страша навіть за древньоєгипетську! Відвідування музею Київського Археологічного музею – темна конструктивістська будівля кубічної форми розташоване на Посадовій горі, на місці стародавнього городища Треполь. Київський обласний археологічний музей створений до 100-річчя відкриття В. Хвойкою трипільської культури. В експозиції представлено 34 тис. експонатів, найцікавіші з яких виставлені в трипільському залі: кераміка, прикраси, макети трипільських жител і ін. В інших залах розміщені експонати інших епох, починаючи з кам’яного віку і закінчуючи XVIII ст. (дод. опл. вх. квитки ).
Переїзд в м. Канів, Черкаська область орієнтовно 13:00, вільний час на  обід в кафе.
Відвідування Шевченківського національного заповідника. Для мільйонів людей усього світу місто Канів назавжди поєдналося з ім’ям великого сина українського народу Тараса Шевченка, місцем його вічного спочинку – Чернечою горою або Тарасовою. Огляд территорії та музею-світлиці (дод. опл. вх. кв.)
Орієнтовно в 16:00 виїзд до м. Умань, Черкаська область.
По дорозі, по можливості, відвідування Буцького каньйону – одного з найпрекрасніших місць України. Довжина його становить близько п’яти кілометрів , а глибина в деяких місцях може досягати 20 – ти метрів . Саме тут була побудована перша в Україні ГЕС . Від якої залишилися тільки руїни і гребля , з якої ефектно стікають потоки води . Стоячи на містку, який з’єднує два береги каньйону, відкривається прекрасний вид. Фото-пауза.
Перезд до м. Умань. Пізнє поселення в готелі.

3 день 

екскурсія в уманьВиселення з готелю. Сніданок.
08.30 Відвідування Національного дендрологічного парку “Софіївка” без перебільшення одного з найкращих місць, створеного людськими руками. За задумом її творців Софіївка є наочною ілюстрацією до поем Гомера “Іліада” та “Одіссея”, де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події. Огляд парку. (додат опл. вх. кв. )
Орієнтовно в 14:00 виїзд до м. Львова.
По машруту, по можливості, відвідування Меджибізького замку – пам’ятки фортифікаційної архітектури XVI століття, виконана у стилі Ренесанс. Ще за часів Київської Русі на цій землі стояло Межибож’є — «місто межи богами». Так насправді річку Південний Буг у ті далекі часи називали богом, а його притоку — божком. І ось більше восьмиста років між богами і людьми існував град Межибож’є. Стоїть він і нині з неприступною фортецею.
Орієнтовне прибуття до м. Львова в 24:00.

Вартість розраховується під організовану групу від 15 до 45 осіб, під запит

У вартість входить:
–  транспортне обслуговування по маршруту, згідно програми;
–  екскурсійне обслуговування по маршруту згідно програми;
–  розміщення в готелях рівня 2-3* по маршруту, 2-3 місні номери зі зручностями;
–  харчування по программі: 2 сніданки, 3 обіди;
– групова туристична страхівка для громадян України;

У вартість не входить:
– вхідні квитки в об’єкти по маршруту;
–  особисті витрати;
– проїзд в громадському транспорті

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

comments powered by HyperComments