ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівський національний академічний театр опери та ...

7чудес1jpg

Ввчері після екскурсії по Львову запрошуємо до театрів

Адреса: пр. Свободи, 28
Тел.: (0322) 242-17-90, 242-11-63
Ел. адреса: lvivopera@gmail.com
Веб: www.opera.lviv.ua

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької — це не лише театр, це одна з найвизначніших і найгарніших споруд не лише Львова, а й Європи. У будівлі театру, збудованого у 1900 році, поєднуються стилі неоренесансу і необароко, а також присутні елементи модерну. Будівля вражає великою кількістю ліпнини, декорування і скульптур. Верхівку театру прикрашають дві бронзові фігури-символи: зліва — “Комедія і драма”, справа — “Музика”, а поміж них височить статуя “Слави”. Ще більше вражає багатий інтер’єр театру — позолота, масивні люстри, розкішні розписи, живописні полотна, ліпнина, різьблення і скульптура. Особливої уваги варта дзеркальна зала з величезними дзеркалами, яка оптично збільшує маленьку кімнатку. Та головним все-таки є зал у формі ліри, який розрахований на тисячу глядачів. Оформленням залу займалися аж 10 художників під керівництвом С. Рейхана. Однією з головних прикрас як залу, так і цілого театру є завіса “Парнас” — картина, розписана польським художником Г. Семирадським. Вона належить до найунікальніших мистецьких творів, що знаходяться у Львові. Не менш ефектна і люстра з 10 секторів із зображеннями Грації, Музики, Танцю, Критики, Драми, Натхнення, Вакханалії, Цноти, Ілюзії і Правди, що гармонійно довершила образ.

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>
На сцені львівської опери співали всесвітньо відомі виконавці — Олександр Бандрівський, Гелена Рушковська-Збоїнська, Ян Кепура, Яніна Королевія-Вайдова, Джемма Белінчіоні, Маттіа Баттістіні, Ада Сарі, а також українські виконавці, зокрема Олександр Мишуга, Модест Менцинський, Олександра Любич-Парахоняк, Людмила Божко та Соломія Крушельницька, чиє ім’я тепер носить театр. У діючому репертуарі театру налічуються близько 20 опер та балетів, 3 оперети, а також є концертні програми. Серед найпопулярніших опери “Ріголетто” Д. Верді, “Аїда” Д. Верді, балети “Лускунчик” П. Чайковського, ”Баядерка” Л. Мінкуса, “Лебедине озеро” П. Чайковського, ”Ромео і Джульєтта” С. Прокоф’єва. Всі опери представлені мовою оригіналу (італійською, французькою, російською, польською). Для зручності глядачів над сценою розміщене табло з рухомим рядком, що подає переклад змісту вистави українською мовою. Окрім того у театрі проводиться міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.

Детальніше…

Оглянути театр та дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час екскурсій  “По Львівському Оперному театру” та “Сім чудес Львова”.

comments powered by HyperComments