ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівська зима та екскурсії по Львову

На Різдво до Львова? Чого б ні? Така ідея у багато кого уже стала доброю традицією. Якщо плануєте до Львова, то пропонуємодовідатись, що цікавого запропонує Львів цієї зими? Тут єдекілька найцікавіших пунктів:

Львівський Ярмарок
1. Традиційний щорічний Різдвяний ярмарок. Ця традиція європейських міст, у Львові з 12 грудня до 19 січня на території між проспектом Свободи та на ділянці від Оперного театру до пам’ятника Шевченку і на південно-східній стороні площі Ринок працюватиме Різдвяний ярмарок.

Тут роблячи екскурсіі по львову, можна оглянути та купити святкові товари українських виробників – починаючи від солодощів та реритету і хенд-мейду закінчуючи одягом. Тут є глиняний посуд і різдвяні страви, солодощі, глінтвейн та різдвяні розваги. Ярмарок працює у робочі дні з 11:00 до 22:00, а у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00.

Львівська ковзанка

2. Ковзанка – це спосіб зігрітись підчас екскурсії по Львову. На північній стороні площі Ринок знову змонтували льодову ковзанку. Її площа близько 990 кв. м. Ковзанка працюватиме аж до 15 березня наступного року. Окрім льодової арени, тут облаштовано також хатинки для гардеробу і прокату ковзанів.

Дідух

3. Щороку у Львові на Святвечір, 6 січня, ставлять традиційного дідуха. В останнім часом його встановлюють на площі Яворського – біля входу до костелу єзуїтів. Його висота перевищує 4 метри, майстри в’яжуть його з багатьох дрібних снопів. Дідух цього року плела родина Коцюків, які також роблять різдвяні обереги майже три десятиліття.

Вертеп

4. Львівські вертепи – це щось особливе!! У цей день 6 січня, біля дідуха заправляють велику міську кутю, якою частують всіх охочих. І колядують великим вертепом. Ви можете долучитися до колядників і святкувати з ними. чудовий додаток доріздвяних екскурсій!

5. Площа 12 ялинок. Традиційно відкриття головної міської ялинки пройде 19 грудня. Крім того, У Франківсьмоу районі Львова на вул. Симоненка святкові заходи пройдуть 8-9 січня. У левандівському парку святкування розпочнуться ще 13 грудня. Також 8-9 січня відбудуться святкові заходи на Рясному-1. На вул. Симоненка запланований проект під назвою «Площа 12 ялинок». Поміж бібліотекою і школою ім. Симоненка є озеро і там росте 12 ялинок.
Звичайно всі ялинки відвідати тяжко, але одну – головну – обовязково!!! Адже Новий рік без пишної красуні немислимий!

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>

comments powered by HyperComments