ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівська комерційна академія

Львівська-комерційна-академія

Екскурсії по Львову. Університети.

Навчитися економічно мислити та отримати відповідний диплом з кваліфікацією повноправного молодого спеціаліста у галузі комерції можна у Львівській комерційній академії — у популярному торгівельно-економічному вищому навчальному закладі Львова. Вже майже впродовж двох століть академія провадить навчання для майбутніх працівників фінансової, податкової, товарознавчої та облікової сфери економіки, надає можливість подальшого кар’єрного розвитку та залучає своїх вихованців до активної співдіяльності у економічних справах країни.
Роком заснування Львівської комерційної академії вважається 1817 рік, коли 7 листопада у Львові була заснована перша Торгівельна школа, в якій викладалася кооперативна (підприємницька) справа для заможних студентів, які планували створювати і розвивати свій бізнес у країні. Вже 1899 року школі був наданий статус державного центру освіти. Цю знаменну подію відсвяткували 1 жовтня того ж року у будинку Українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (тоді — будинок Скарбка). А ще через три роки, зважаючи на успішність і популярність цього новоствореного ВИШу, його перейменували в академію. З 1922-го — академію реорганізували у Вищу школу закордонної торгівлі: затвердили постійний викладацький склад і навчальну програму, дозволили видавати дипломи спеціалістів з торгівельної сфери міжнародного зразка. По приході до влади Радянської імперії академія, як і всі інші вищі навчальні заклади України, була перейменована в інститут — Інститут радянської торгівлі. Через деякий час до академії був приєднаний Український інститут кооперативної торгівлі, що розміщувався в Харкові. Після офіційного злиття у 1947 році цих навчальних закладів утворився Львівський торгівельно-економічний інститут, який надавав бухгалтерську, економічну та товарознавчу освіту. За часів незалежності Вишу повернули звання академії та надали найвищий 4 ступінь акредитації.
Зараз академія навчає близько 10 тисяч студентів на 5 факультетах з 30-ма кафедрами: факультет міжнародних економічних відносин з кафедрами міжнародних економічних відносин, маркетингу, іноземних мов, регіональної економіки; факультет економіки та фінансів з кафедрами аудиту, бухгалтерського обліку, економіки підприємств, економічної теорії, фінансів і кредиту, банківської справи, фізичного виховання; товарознавчо-комерційний факультет з кафедрами комерційної діяльності та підприємництва, товарознавства продтоварів, товарознавства непродтоварів, хімії та фізики, експертизи товарів та послуг, романо-германських мов; факультет менеджменту з кафедрами менеджменту, програмних засобів інформатики, інформаційних систем у менеджменті, вищої математики, економетрії та статистики, економічного прогнозування та ризику; юридичний факультет з кафедрами теорії держави та права, цивільного права та процесу, історії та політології, філософії та культури, господарського права, кримінального права та процесу. Також академія надає можливість отримати заочну освіту та навчатися у таких її освітніх підструктурах, як Інститут післядипломної освіти, Відділення перепідготовки, Відділення магістратури і підвищення кваліфікації та Бізнес-центр “Інтерекономіка”. На базі Львівської комерційної академії також діють науково-дослідна лабораторія економічної оцінки, центр ділової англійської мови, центр французької ділової мови і видавництво академії.
Гарантом професійної якісної освіти є викладацький штаб академії, який налічує в собі 454 педагоги: 4 — академіки, 33 — професори і доктори наук, 208 — кандидати наук і доценти.

comments powered by HyperComments