ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львів з ароматом кави

Більше, аніж пива, у Львові п’ють тільки води і кави. Більше, аніж про пристрасть українців до сала, у Львові жартують про любов до кави. І значно міцніше будь-якого алкоголю тільки кава за одним столом всадить двох непримиренних противників…
З галичанами можна годинами дискутувати на різні теми, але є декілька фактів, заперечити які Вам не вдасться ніколи:
– львів’янин Юрій Кульчицький навчив європейців пити каву, і це Вам підтвердить кожен в Австрії, де була відкрита перша кав’ярня у світі;
– кава омолоджує і запобігає появі зморшок — тому львів’янки найгарніші, і це Вам підтвердить кожен у світі;
– у Львові каву добувають з-під землі, і це Вам підтвердить кожен, хто спуститься у львівську копальню кави.

“Львів з ароматом кави” — це екскурсія по легендарних закладах, у яких творилася історія міста. Це історія про людей, які обожнювали цей напій, і смішні казуси, пов’язані з ними. Батько “польського театру” Войцех Богуславський, творець водневої бомби Станіслав Улям, засновник знаної донині у всьому світі Львівської математичної школи Стефан Банах — ось лишень кілька імен відомих львів’ян, які були затятими кавоманами і про яких із задоволенням ми Вам розповімо.
Почнемо ми свою прогулянку від ресторану “Відень” — першої повноцінної кав’ярні міста. Саме тут ще в середині XIX ст. любили “тусуватися” радикально налаштовані львів’янки, які дали поштовх феміністичному рухові у Галичині. Кава і цигарки у той час були атрибутами їхнього протесту.
Далі наш шлях пролягатиме через пасаж Андреоллі — дворик, де 1803 року була відкрита перша у місті “шоколадня” швейцарця Домініко Андреоллі. Ця кав’ярня проіснувала рекордно довгий час — 50 років, саме стільки рецепт шоколаду зберігався у суворій таємниці.
“Копальня кави”. Тут добувають каву. І це факт.
У Львові поширений вислів “піти відвідати пана Едзя”. Пан Едзьо, Едвард Тарлерський — людина з неймовірним почуттям гумору, до того ж неабияк заповзятливий — зробив популярною свою кав’ярню тим, що прилаштував у ній перший…унітаз. І ходили туди львів’яни попервах тільки подивитись. А потім заклад став улюбленим серед богеми, журналістів, професорів і зірвиголів.
Останні, до слова, створили у Львові цілий культурний пласт початку ХХ століття зі своїм оригінальним укладом, мовою,  піснями. Вони зводили з розуму панянок і наводили жах на місцевих снобів (останніх уже в той час називали рагулями або гопниками).
Аби екскурсія не видалась Вам задуже веселою і легковажною, ми заведемо Вас у кав’ярню, яка існує в одному з численних львівських підвалів і таїть у собі жахливі історії про місцевих…привидів! Так-так, який же підвал без привидів!
Кава на піску, кава з яєчним білком, кава з лимоном — ось неповний список рецептів приготування кави по-галицьки, які ми Вам розсекретимо. І ще цілий арсенал історій, колоритних закладів! І все це буде підкріплено не лише ароматом, але і смаком кави.

Тривалість екскурсії “Львів з ароматом кави” — 2 години.

Вартість: 100 грн/особа.

У вартість екскурсії “Львів з ароматом кави” входить:
— екскурсія з гідом, який знає про каву геть усе!

У вартість екскурсії “Львів з ароматом кави” не входить:
— кавова дегустація: львівська кава зварена на піску, 4-и лікери до кави, цукерка ручної роботи: від 170 грн/особа.
Дегустація замовляється і оплачується додатково за Вашим бажанням.

Екскурсія відбувається щосуботи і щонеділі. Початок — о 13:00.

comments powered by HyperComments

Ви завжди можете отримувати найважливішу інформацію про нові тури, знижки та акції у Viber. Для цього достатньо лише підписатися на наш Viber- канал!

logo