ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Автобусна екскурсія Львів у світлі вечірніх ліхтарі...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Панорама міста. Екскурсії ЛьвівЧому Вам треба відвідати оглядову автобусну екскурсію по Львову “Львів у світлі вечірніх ліхтарів”

Ця напрочуд цікава екскурсія охоплює три об’єкти, які надзвичайно цікавими є в нічний час: пагорб “Високий замок”, казарми і оборонні вежі комплексу Цитадель та собор Святого Юра. Екскурсія відбувається у п’ятницю, суботу та неділю, в інші дні — за індивідуальним замовленням.
Собор Юра. Екскурсія ЛьвівДоріжка на вершину пагорба “Високий замок” добре освітлена, з нього відкривається фантастична панорама на нічне місто: історичний центр Львова, чітко видно купол львівського цирку, ансамбль собору Святого Юра, костел Ольги та Єлизавети, головну “європейську магістраль” вулицю Городоцьку. Вам розкажуть історії з нічного життя середньовічного міста, про нічну сторожу, систему укріплень та освітлення вулиць.

Цитадель. Екскурсії ЛьвоваДалі ми попрямуємо до собору Святого Юра, де відвідаємо внутрішнє подвір’я, побачимо браму зі скульптурним оздобленням, митрополичі палати, а головне — скульптурну композицію “Юрій-змієборець” неперевершеного Пінзеля. Звідти попрямуємо до унікального для України оборонного комплексу періоду Австрії веж Цитаделі. У головній башні нині міститься готель, тому будівлю чітко видно у нічний час.

Де і коли? 

  • Початок екскурсії — 21:00 (2 год.).
  • Вартість екскурсії в групі — 150 грн/особа.
  • Місце зустрічі — пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

 

comments powered by HyperComments