ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львів крізь століття

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 1,5
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Театралізована вечірня екскурсія «Львів крізь століття»

Львів крізь століття. Який він?

Колись давним-давно.., скажімо, у часи Середньовіччя, Львів не лише мав інший вигляд, але й інший усталений спосіб життя, інші закони, і свої «негласні» правила поведінки в суспільстві. І, якщо ти цих правил не знав, то заввиграшки міг потрапити у якусь халепу! То львівський батяр «позичить назавжди» в тебе гаманець, то хитрий єврей продасть тобі зовсім непотрібну річ, а то й останні копійки випросить жебрак… Так і не зоглядишся, як будеш стояти по центру Львова без сорочки і без штанів! Ото сміху б наробив!…

Цікаво ж було колись, правда?

А ще цікавіше про це все розкаже Тобі, мій друже, наша львівська індулігеція: поважний бургомістр, хитрий жид, загадковий монах, барон-жебрак і веселий батяр. Саме вони поведуть Тебе у втаємничений і дещо кумедний світ давнього Львова на театралізовану екскурсію «Львів крізь століття».

Що на Тебе чекає під час театралізованої екскурсії Львовом?

Це буде фантастична піша мандрівка стареньким містом Лева у часі!

Під час львівської екскурсії-вистави ми будемо трішки пліткувати про відомих львівських персон, навіть – згадаємо як у Львові сватався Польський Король Ян Третій Собеський, і що він писав у любовних листах своїй дружині. Зовсім трішечки – танцюватимемо. І неабиякі танці – а справжні жидівські! Ще трохи – будемо навчатися життєвої мудрості від місцевого львівського жебрака, який розповість як «онулити» комунальні платіжки і обійти стороною всі податки. А ще – співатимемо найкращих батярських пісень: «Тільку ві Львові!… Бо де ще є людям так файно, як ту! – Тільку ві Львові. Бо де ще зобачиш таку красоту? – Тільку ві Львові!»

Ну а на сам кінець нашої театралізовано-костюмованої екскурсії – помандруємо з монахом в славетне львівське підземелля, де всіх охочих частуватимуть пінистим ароматним львівським пивом. Ви вже повірте нам, – монах з Середньовічного Львова розбирається у пиві не гірше, ніж у Святому Писанні!)

Театралізована вечірня екскурсія: Хто, Де, Коли?

Екскурсію-виставу проводять: поважний бургомістр, хитрий жид, загадковий монах, барон-жебрак і веселий батяр! Цікаве львівське товариство, правда?

Дата: щосуботи.

Місце зустрічі з гідом: м. Львів, площа Ринок, біля фонтану Нептун.

Час: 18:00.

Тривалість: 1,5 год.

*Вартість у складі збірної групи: 150 грн/дор і 120 грн/дит (до 13 р.).

Вартість для індивідуальних груп: Вам повідомить наш менеджер за номером телефону +380676742426.

Придбати екскурсію потрібно: в офісі ТК «Андреоллі-тур» на площі Ринок, 29, м. Львів.

*У період  травневих  та  різдвяно-новорічних свят вартість екскурсії може змінитися.

 

comments powered by HyperComments