ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Інста-тур: Підгорецький замок і Будинок лісника у Збр...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
500 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас у новий, супер-інстаграмний фото-тур зі Львова – «Інста-тур: Підгорецький Замок і Будинок лісника у Збруї». У Вас будуть не лише гарні враження від побачених локацій, але й – професійні фотографії на фоні найістаграмніших місцин в Україні! З Вами у турі буде крутий фотограф, який ловитеме Вас на свій об’єктив і згодом подарує Вам чудові світлини з цієї інста-поїздки.

План інста-туру зі Львова: Львів (виїзд о 9:00) – с. Підгірці (екскурсія і фотографування біля Підгорецького замку) – Броди (обід, *екскурсія містом) – с. Збруї (екскурсія мисливським угіддям «Стир», фотографування біля озера і біля Будинку лісника) – Львів (орієнтовне повернення о 19:00).

Вартість «Інста-туру: Підгорецький замок і Будинок лісника у Збруї» – 500 грн/дорослий і 450 грн/дитина до 13 років включно.

Дитина до 6 років у супроводі 2-х дорослих осіб і без окремого місця в автобусі – може їхати безкоштовно.

Шо цікаво у «Інста-турі: Підгорецький Замок і Будинок лісника у Збруї»?

Першим нашим інста-об’єктом стане – Підгорецький замок. Український версаль, замок, оповитий таємницями і містикою, розкішний і величний, і, що головне – ну ду-у-у-у-уже фотогенічний! Саме сюди їздять знімати романтичні і весільні фотосесії, саме цей замок прикрашає відомі кінокартини – «Д’Артаньян і три мушкетери» і «Дике полювання короля Стаха». А наскільки гарними виходять фото біля каплиці-ротонди Підгорецького замку! Ви мусите мати там фото!

У Бродах ми зупинимося на обід. А за наявністю часу – прогуляємося містом, послухаємо цікаві оповідки про українсько-єврейську спадщину Бродів, оглянемо його історичну забудову. Прогуляємося вулицею Золотою, подивимося Вежу-Ратушу, Бродівський замок і Бродівську синагогу, будівлі Повітового Суду і Празького банку, та інші цікаві місця.

Родзинкою і красивим завершенням нашої інста-мандрівки стане – мисливське угіддя «Стир», що розмістилося серед лісу у селі Збруї (Бродівський район). Головною ж окрасою цієї місцини однозначно є Будиночок лісника на невеликому озері. Як і ззовні, так і всередині – ця хатинка дуже фотогенічна, а особливо – при заході сонця! Ми дуже сподіваємося, що і Вам там сподобається. А фотографії з туру стануть для Вас приємним спогадом про поїздку. І, якщо нам пощастить не тільки з погодою, але й з прихильністю до нас місцевої фауни, то ми побачимо лісових зубрів. Чи ж не диво-тур вийде, правда?

  • У вартість інста-туру входить:
  • – екскурсійне обслуговування по всьому маршруту,
  • – автобусне перевезення туристичним автобусом по всьому маршруту,
  • – послуги професійного фотографа під час туру.
  • У вартість інста-туру НЕ входить (вхідні квитки і обід):
  • – Підгорецький замок – 90 грн/дорослий, 20 грн/школяр/пенсіонер,
  • – Мисливське господарство «Стир», Будинок лісника – 60 грн/дорослий, 40 грн/студент і школяр,
  • – обід у м. Броди – від 100 грн/особа (пропонується в одній з кав’ярень міста по меню на вибір).

Фото: andrevas_lv

Фото: Петро Бляхар

Фото: bogdan_susol

Забронювати «Інста-тур: Підгорецький Замок і Будинок лісника у Збруї» – +380676742426

Переглянути інші цікаві тури зі Львова можна тут>>>.

comments powered by HyperComments