ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Гаджети майбутнього в туризмі

Зараз не можливо уявити життя без технологічних новинок. Туристичну сферу теж не обійшла хвиля технічного прогресу. Пропонуємо Вашій увазі наступні пристої, що полегшать життя мандрівнику:

Оптичний довідник. Ескурсії Львів, ціна Оптичний довідник — гаджет, який треба навести на той об’єкт, про який Ви хоче отримати інформацію, та на Вашому екрані вона появиться.

Iridium GO! – гаджет для супутникового зв’язку. Досить важко уявити сучасну людину без можливості підключення до мережі. Але наша планета величезна і все ще залишається багато місць, куди не досягла цивілізація. Під час походів та експедицій, навряд чи слід розраховувати залишатися на зв’язку. Пристрій під назвою Iridium GO!забезпечить з’єднання з мережею, навіть там, де її не має.

UV Monkey  — гаджет для визначення уф-променів. Щоб засмага була нешкідливою та гарною, треба придбати цей девайс та стажети за кількістю ультрофіолетових променів. Процес займе небагато часу та Ви зможете побачити результат на екрані пристою.

Гаджет міні-праска. Ескурсії Львів цінаTravel Steam Iron міні-праска для подорожей -гаджет, що дуже потрібний  у валізі туриста. Ваш одяг постійно буде доглянутий та не треба шукати де попрасувати його. Він нагрівається до 220 С та зможе впоратися з будь-якими видами тканин.

CalypsoTag – гаджет для відстеження Вашого багажу. Це дуже корисна річ, для тих хто мандрує літаком. Сучасний туризм неможливо уявити без авіаперельотів. Та коли Ви перетанаєти двері аєропорту Вам доводиться миритися з заходами безпеки, з необхідністю здавати багаж та в цій ситуації виникає занепокоєння про нього.  За допомогою гаджета CalypsoTag, Ви завжди будете знати де сумка.

Гаджет парасоля з підігрівом. Ескурсія Львів, цінаЗонт з підігрівом — у цього гаджету потужні інфрачервоні галогенові нагрівачі, що встановлюються під купол парасольки – та Ви зможете насолоджуватися сонячними промінями за будь-якої погоди.

Portable Water And Surface Sanitizer – гаджет для дезінфекції води. Коли турист мандрує світом головне, що йому потрібно — це чиста та безпечна вода. І Він не може бути впевненим в її якості, тому  потрібно придбати цей девайс, що стане на нагоді кожному туристу.

comments powered by HyperComments