ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Весняна екскурсія Долина крокусів (1 день)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
600 грн
Тривалість екскурсії: 7:00 - 00:30
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому Вам варто приєднатися до виїзної весняної екскурсії “Долина крокусів”?

Не тільки екскурсії по Львову зацікавлять туриста весною, а ще й можливість мандрувати навколо! Запрошуємо Вас до мальовничого Закарпаття! Відкрийте для себе красу недоторканої весняної карпатської природи, яка поєдналася зі старовинною архітектурою великого села-музею під відкритим небом. Вирушаємо милуватися водоспадом Шипіт та  крокусами в Колочаві!

Дати виїздів у 2022 році: 12, 19, 26 березня та 2 квітня.

Увага! Дати туру можуть бути змінені відповідно до погодних умов та цвітіння першоцвітів.

Об’єкти: водоспад Шипіт*, село Колочава (музей “Старе Село”+вузькоколійка + Долина Крокусів).

Екскурсія в Карпати, екскурсія на шипіт, долина крокусів, екскурсія в колочаву

Водоспад Шипіт – водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава; гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення. Висота водоспаду – 14 метрів. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт” тому, що навіть здалеку чути, як з висоти спадають мальовничі каскади води,  відголос яких нагадує шепотіння. 
Екскурсія в Карпати, екскурсія на шипіт, долина крокусів, екскурсія в колочавуДалі тримаємо шлях до  Колочави — одного з найбільших та найколоритніших сіл Закарпаття. Село розташоване у Міжгірському районі Закарпатської області та оточене п’ятьма високогірними полонинами. Головною особливістю цього поселення є його архітектура: Колочава – це суцільний музей під відкритим небом зі старовинними хатами, кузнями, церквами. Тут збережена вся минувшина і побут пращурів-закарпатців, які жили і трудилися впродовж останніх трьох століть на своїх рідних теренах. На території Колочави помістилося 10 унікальних музеїв та 55 пам’ятників, які розповідають про колишнє життя гуцулів, бойків та лемків. Не оминемо ми у нашій етно-мандрівці і історію про українського Робін Гуда — місцевого розбійника Миколу Шугая. Екскурсія в Карпати, екскурсія на озеро синевир, екскурсія в колочавуПо маршруту також відвідаємо музей-скансен “Старе Село” з Долиною крокусів,  а ще  вузькоколійну залізницю з стареньким паровозом, церкву Святого Духа та десятки інших, не менш привабливих музейних експонатів села Колочава.


Увага! У перші дати виїздів тур може відбуватися за дещо зміненим маршрутом: Львів (7:00) – Пилипець (катання на крісельному підйомник на г. Гимба) – фото-пауза на Синевирському перевалі – Колочава (екскурсія, огляд Долини крокусів) – Келечин (дегустація мінеральної води) – Львів (повернення до 00:30).

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії*:  дорослі/діти  600/550 грн.
    Тривалість маршруту 7:00-00:30.
    Протяжність маршруту 600 км.
  • Придбати квитки на екскурсію можна в нашому офісі за адресою: площа Ринок, 29 (офіс знаходиться у внутрішньому дворику).
  • Додатково оплачуються вхідні квитки до об’єктів по маршруту (дорослі/діти):
  • – музей “Старе село”, Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”:  загальний – 90 грн, пенсіонери, студенти – 60 грн, школярі – 45 грн;
  • – підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 180 грн, діти до 10 років – 130 грн;
  • – водоспад “Шипіт”: загальний – 20 грн, діти 7-16 років – 10 грн; діти до 7 років – безкоштовно.

Дивіться детальніше Каталог Львів екскурсії ціна

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments