ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Долина нарцисів і 7 перлин Закарпаття (2 дні)

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
995 грн
Тривалість екскурсії: 2 дні
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Долина нарцисів і 7 перлин Закарпаття

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кіреші (огляд долини нарцисів) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 23:30).

На Вас чекають:
– знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
– найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
– найвидатніші історичні пам’ятки краю: замок Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, загальний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків, чудові дерев’яні храми;
– краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
– дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

УВАГА! У зв’язку із воєнним станом в Україні тур буде відбуватися за зміненим маршрутом:
– у 1-й день екскурсія по замку “Паланок” буде замінено на панорамний огляд замку та екскурсію по місту;
– у 2-й день не будемо оглядати водоспад Шипіт, щоб повернутися до Львова о 22:00 (аби встигнути до початку комендантської години).

Де і коли? 

Дати виїздів:

7.05.2022 р.
14.05.2022 р.
21.05.2022 р.

Вартість туру: 995 грн/дорослий і 895 грн/дитина до 12 р. включно.

Тривалість: 2 дні/1 ніч.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування, купання в термальному басейні, дегустація вин.

Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно.


Вартість вхідних квитків:
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 30 грн, школярі – 20 грн;
– Мукачівський замок: дорослі – 100 грн, студенти, пенсіонери – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 220 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн;
– дегустація вин: 60 грн, екскурсія без споживання вина – 30 грн;
– долина нарцисів: загальний, пенсійний – 30 грн, студентський – 25 грн, школярі – 20 грн, діти до 7 років – безкоштовно;
– озеро Синевир: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн, учнівський – 10 грн.


Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні. 

Харчування:
Сніданок 1-го дня: можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок.
Обід 1-го дня:
 в кафе міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп “Левеш”, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – 110 грн/особа.
Вечеря 1-го дня: в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – 100 грн/особа.
Сн
іданок 2-го дня: в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкенье (схоже на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – 60 грн/особа.
Обід 2-го дня: у кафе “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м’ясом по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість – 120 грн/особа.

 

 Телефон для бронювання: +380676742426 (Viber/Telegram/WhatsApp)

Переглянути інші варіанти турів можна у розділі «Тури за місто»

comments powered by HyperComments