ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

До Дрогобича по сіль і сир

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-20:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Давайте з Вами помандруємо в одне з історично найбагатших, найбільших та найдорожчих міст України. В цьому місті ще досі працює солеварня з-понад 1000-літньою історією. І кажуть, що та сіль настільки смачна, що її можна їсти ложками! (Увага! МОЗ не рекомендує вживати стільки багато солі! Але трішки попробувати – нікому не зашкодить). Тут знаходяться унікальна дерев’яна церква Св. Юра, висока і ставна Ратуша, найбільша у Галичині синагога, найінстаграмніші палаци та найсмачніші солодощі з соленою карамеллю! Запрошуємо Вас у місто білого золота – Дрогобич!

Ще однією родзинкою нашої мандрівки є відвідини «щасливої сироварні – Мукко». Чому щасливої? Бо тут живуть найусміхненіші альпійські кізочки і ласкаві корівки! А ще – варять мега-апетитні сири! Такі смачнющі, що ми самі не могли встояти перед ними! Сири з лавандою, з песто і в’яленими томатами, з трюфелем, прованськими травами, з пажитником, з грецькими горіхами, класична козяча і коров’яча гауда, м’які сніданкові сири… Стає смачно вже тільки від однієї думки про ці апетитні  козячі і коров’ячі сири! Поїхали попробуємо їх?

Маршрут туру «До Дрогобича по сіль і сир»: Львів – с. Угерсько (Молочна ферма Прикарпаття «Мукко») – м. Дрогобич (історичний центр міста, Дрогобицька Ратуша, палаци, будинок Бруно Шульца, церква Св. Юри, солеварний завод) – Львів.

Дати туру зі Львова «До Дрогобича по сіль і сир»: щосуботи – 28.11, 5.12, 19.12, 26.12.

Що у турі «До Дрогобича по сіль і сир»?

У Дрогобичі: ми оглянемо славнозвісну Солеварню – Дрогобицький солеварний завод (кожен візьме собі колекційний пуд солі!), дерев’яну церкву Св. Юра з унікальними фресками по всьому периметру святині, Дрогобицьку Ратушу (*якщо подужаємо – піднімемося на її оглядову вежу) найбільшу у Західній Україні синагогу – Дрогобицьку Хоральну Синагогу, будинок Бруно Шульца, *музей «Галерея Ваг» (кожна пані зможе зважитися на славнозвісній середньовічній «відьомській вазі»). А ще у нашому екскурсійному маршруті Дрогобичем буде багато палаців, інстаграмних пам’ятників і закупи славнозвісною Дрогобицькою ковбаскою. А на сам кінець, на Вас чекає гастро-фішка Дрогобича – «солена кава» і сирник з соленею карамеллю.

 

У с. Угерсько: ми потрапимо у справжній «козиний рай» – Молочну ферму Прикарпаття «Мукко». Тут ми познайомимося з великою родиною альпійських кіз (а мешкає їх у «Мукко» понад 2000 особин!), пройдемося територією ферми, оглянемо виробничі приміщення (дійну ферму та сироварню). І, найголовніше, будемо дегустувати  натуральні вистояні і молоді сири. По закінченні сирної дегустації, кожен охочий зможе придбати собі вподобаний молочний смаколик.

Дегустація сирів у «Мукко» включає смакування 8-ма видами твердих та м’яких сирів з козиного і коров’ячого молока.

Дітлахи – смакуватимуть виключно традиційні сири (без добавок з трав, спецій тощо).
За бажанням, додатково в дегустацію можна включити вино, мед та ін.

Тривалість туру «До Дрогобича по сіль і сир»: 1 день, 9:00 – 20:00.

Вартість туру «До Дрогобича по сіль і сир»: 350 грн/дорослий і 300 грн/дитина до 13 років включно.

Діти, які не займають окремого місця в автобусі – безкоштовно.

У вартість туру входить: автобусне і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту.
У вартість туру не входить і оплачується окремо:
– екскурсія і дегустація на фермі «Мукко»: 100 грн/дорослий і 50 грн/школяр
 – церква св. Юра у Дрогобичі (нижня): 30 грн/дорослий, 10 грн/школяр
– церква св. Юра у Дрогобичі (верхня): 10 грн/загальний квиток
– солеварний завод у Дрогобичі: 30 грн/загальний квиток
– підйом на дрогобицьку Ратушу: 20 грн/загальний квиток
– обід у Дрогобичі (у вільний час рекомендуємо смачно пообідати у «Дрогобицькій Їдальні» та скуштувати сирник з соленою карамеллю у кафе «Кавун» або «Дошка»).

* Об’єкти, позначені «*» – нерегулярно входять в маршрут.

Увага! Ми залишаємо за собою право змінювати послідовність відвідування заявлених об’єктів по маршруту, не зменшуючи обсягу самої екскурсійної програми.

Контакти для бронювання туру «До Дрогобича по сіль і сир»: 
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31
51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).

comments powered by HyperComments

Ви завжди можете отримувати найважливішу інформацію про нові тури, знижки та акції у Viber. Для цього достатньо лише підписатися на наш Viber- канал!

logo