ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Дім Здоров’я лікаря Солецького

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
250 грн
Тривалість екскурсії: 2-3 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Ми, Андреоллі-тур,  хочемо вкотре довести Вам, що Львова багато не буває! Ми хочемо показати Вам,  що Львів – це не лише площа Ринок, «Криївка», Оперний театр та проспект Свободи. Ми знаємо, де ховається унікальний та нетиповий Львів. І ми готові Вам його показати!

 Запрошуємо Вас на авторську екскурсію «Дім Здоров’я Лікаря Казимира Солецького». Проводить екскурсію –  львоволюбець та львовознавець, гід Тетяна Цюлюпа.

Що ми побачимо під час екскурсії «Дім Здоров’я Лікаря Казимира Солецького»?

Разом з Тетяною Авторська екскурсія Львів, «Дім Здоров'я Лікаря Казимира Солецького», санаторій Здоров'я Солецького, Казимир Солецький ЛьвівЦюлюпою ми пройдемося до будівлі львівського санаторію Лікаря Солецького – однієї з найвідоміших і найцікавіших забудов 20 ст. відомого архітектурного бюро Івана Левинського. Невеликий будинок є яскравим прикладом народно-романтичного архітектурного напрямку у пізній львівській сецесії. Ми побачимо, як втілилася архітектурна ідея молодого проектувальника О. Лушпинського в мальовничі будинкові вежі, високі крислаті дахи та керамічні панно на вишуканих фасадах лікувального санаторію. Елементи гуцульської народної дерев’яної орнаменторики в оздобленні будинку та затишна садова прибудова зробили санаторій унікальним для Львова. Вже понад 100 років цей будинок виконує своє функціональне призначення та зберігає звання однієї з топ-найромантичніших забудов Львова. Можливо трохи менш романтичною є постать самого лікаря відомого львівського санаторію – Казимира Солецького. Проте, тим не менше, ця персона теж має місце у нашій ексклюзивній екскурсії по нетиповому Львові…

Ну що, йдемо подивимося?

Вартість екскурсії: від 300 грн/ 1 год. (від 1 до 5 осіб). Для груп вартість уточнюється у менеджерів.
Тривалість екскурсії: 2-3 год.

До Вашої уваги фото-звіт з екскурсії: 

comments powered by HyperComments