ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

3-денний тур Новорічні пригоди у Чернівцях

Проведіть старий рік і зустріньте Новий Рік 2021 в атмосферному буковинському місті Чернівці. На Вас чекає: весела новорічна забава зі смачними місцевими стравами, екскурсія «непопсовими»  місцинами Чернівців, багато історій, переказів та гумору від екскурсовода, «водіння новорічної Маланки» з румунським колоритом у сусідніх селах та гарний святковий настрій у невеличкій компанії мандрівників!

Дати туру «Новорічні пригоди у Чернівцях»: 31 грудня – 2 січня.
Транспортне перевезення під час туру – автобусне.

Виїзд зі Львова відбудеться 31 грудня о 15:00.
Повернення до Львова відбудеться 2 січня о 23:00 (орієнтовно).

Вартість туру зі Львова «Новорічні пригоди у Чернівцях»:  3680 грн/1 особа.

У вартість туру «Новорічні пригоди у Чернівцях» входить: проживання у готелі (розміщення у 2-місних номерах зі зручностями в номері), харчування під час туру, транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортним міні-автобусом туристичного класу, екскурсійний супровід впродовж всієї програми, вхідні квитки до музейних об’єктів та дегустація-сюрприз.

У вартість туру «Новорічні пригоди у Чернівцях» НЕ входить та оплачується додатково: Новорічна вечірка (ресторанна забава).
*Святкову локацію розголошуємо лише для учасників туру!

Як проходить святковий тур зі Львова «Новорічні пригоди у Чернівцях»?У перший екскурсійно-відпочинковий день: ми виїжджаємо зі Львова о 15:00 і прямуємо до Чернівців. Після приїзду – поселяємося у готелі, вечеряємо і готуємо своє святкове вбрання до  гарної Новорічної вечірки-2021 у Чернівцях. Зустрічаємо Новий 2021 рік на Буковині!

У другий наш пригодницький день: смачно снідаємо у ресторанчику в готелі і вирушаємо автобусом у найменший буковинський район з найменшим районним центром найменшої області України. Тут ми побачимо на власні очі одну з найцікавіших новорічних традицій місцевості – «румунську Маланку». Будемо веселитися, співати і святкувати. Бо ж то Новий 2021 Рік настав! А після шумного костюмованого свята ми позаглядаємо трохи на місцеву архітектуру: старі будиночки, дерев’яні церквиці та інші історичні принади тих маленьких напів румунських сіл.

У третій наш екскурсійно-пізнавальний день: ми завітаємо в гості до трьох гарних буковинських осель:
1) в першій оселі ніколи не стихає “Червона рута”;
2) в другій оселі творив “Буковинський Соловій”;
3) в третій оселі «мешкає» чернівецька “Мона Ліза”.

А на сам кінець наших чернівецьких гостин – на Вас чекатиме дегустація-сюрприз! Бо як же ж без гарних сюрпризів на Новий Рік!

Набачившись, накуштувавшись та насвяткувавшись – ми щасливі повернемося до Львова.

Увага! У нашій «Новорічній пригоді Чернівцями» ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.

Якщо Ви прибуваєте до Львова з інших міст України раніше зазначеного часу відправлення у тур, то ми допоможемо Вам з організацією екскурсій по Львову  та проживання у Львові.

Замовити 3-денний тур зі Львова «Новорічні пригоди у Чернівцях» можна за номером телефону – +380676742426 (Viber/ Telegram/ WhatsApp)

 

 

comments powered by HyperComments