ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Волинські дива

Нова екскурсія зі Львова. Чому варто поїхати на маршрут “Волинські дива”?

Маршрут:  Тараканівський форт,  замок Дубно,  тунель Кохання

Дати виїзду: вихідні дні, при  формуванні збірної групи

Виїзд зранку. Перша локація –  Тараканівський форт – це майже містична фортеця XIX ст., величезна оборонна споруда, яка зводилася українцям після третього поділу Польщі наприкінці XVIII ст. (додатково опл.вх . квиток 15 грн / вз, і відвідування рекомендовано при сухій погоді).
Друга локація   –  замок в м. Дубно. Замок князів Острозьких XV ст. – один з найстаріших замків України, до сих пір зберігає в собі риси Середньовіччя (суворі стіни підземель зі склепіннями) парадного стилю (прикрашені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Зараз Дубенський замок є окрасою краю і одним з семи чудес замків України. (додатково опл. вх. квиток 10 грн/вз, 6 грн/діти).
Переїзд до останньої локації в с. Клевань. Огляд тунелю Кохання – пам’ятника природи місцевого значення. Він являє собою ботанічний феномен – зелений тунель в лісовому масиві довжиною близько 4 км, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою і створили щільний тунель точної арочної форми. Фото-пауза.

Прибуття до Львова: після 22:00.

Бажаємо насолодитися локаціями та зробити гарні фото на фоні і Середньовічного замку і загадкового Форту і звичайно, в найромантичнішому природньому місця. 

Де і коли?

Вартість екскурсії600/550 грн./ос. з дорослого/з дитини до 13 років. При мінімальній кількості осіб в групі – 15 ос.
Тривалість маршруту — 1 день.
Протяжність маршруту — 450 км.
Місце збору — центр міста,  придбати квитки на екскурсію можна в нашому офісі за адресою: площа Ринок, 29 (офіс знаходиться у внутрішньому дворику).
Вхідні квитки:
Тараканівський форт — 10 грн.
Замок в м. Дубно  — 10/6 грн.
Обід на маршруті  — від 90 грн.

Ще більше екскурсій в детальному каталозі Екскурсії Львів ціна. >>>

comments powered by HyperComments