ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Перший академічний український театр для дітей та юн...

театр-дітей-та-юнацтва

Екскурсії по Львову. Театри.

Адреса: вул. Гнатюка, 11
Тел.: (0322) 272-68-41, 272-68-55
Веб: www.nashteatr.lviv.ua

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва заснований у березні 1920р. у Харкові як “Театр казки”, який у 1944р. перевели до Львова у приміщення колишнього єврейського театру. Це перший у світі театр для наймолодших глядачів. До його створення долучилися мистецтвознавець і драматург О. Білецький, композитори І. Дунаєвський, Д. Ямпольський, художники Б. Косарев, М. Акимов та ін. Згодом у театрі працювала ціла плеяда вихованців та соратників Леся Курбаса, а потім і їхні учні. І саме тут розпочав свій творчий шлях Роман Віктюк.
Розмаїття репертуару театру зацікавить проте не лише дітей, а й дорослого глядача. У театрі відбуваються також святкові та концертні програми.
В діючий репертуар театру входять наступні вистави:
Денні вистави:
“Вперед, кошеня!”, “Все шкереберть”, “Гобіт, або Подорож за Імлисті гори”, “Дикі лебеді”, “Дюймовочка+”, “Загадки лісу”, “Зайчик-хвалько”, “Захар Беркут”, “Зоряний хлопчик”, “Княжич Лев”, “Лялька Реґґеді Енн”, “Малюк і Карлсон”, “О восьмій вечора на Ковчезі”, “Олівер Твіст”, “Острів скарбів”, “Пеппі Довгапанчоха”, “Піноккіо, або Історія маріонетки”, “Попелюшка”, “Русалонька”, “Стежечка святого Миколая”, “Троє поросят”, “Чарівне кресало”, “Чарівник смарагдового міста”.
Вечірні вистави:
“Втеча з реальності”, “Вільні метелики”, “За двома зайцями”, “Ловець у житі”, “Оскар…”, “Пісня про равликів” та “Провина” спільно з Творчим об’єднанням “Театр у кошику”, “Скляний звіринець”, “Театр”, ”Швейк у Львові”.

Дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments