ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Свято Пампуха та екскурсії по Львову.

Традиційно у Львові: як тільки Різдво – то відразу й справжня фієста.
В тій фієсті і ярмарки, і розваги, і вертепи, і обовязково – Свято пампуха.

Екскурсії по Львову

Екскурсії по Львову можуть бути солодкими

Це вже восьме міське свято і пройде воно у Львові 7-9 січня 2015 року.
Всі хто обиратиме екскурсії по Львову мають знати: маршрут в будь-якому випадку пройде повз це свято, оскільки воно відбувається на головній туристичний площі нашого міста.
На Різдвяній екскурсії по Львоу з колядою вас зустрінуть і веселі колядники, і актори різного рівня професійності, які покажуть вуличні вертепи, а кулінари зі всієї України, що приїздять спеціально на це свято, частуватимуть вас різдвяними пампушками! Так виглядає Свято Пампуха 2015. А частування – це основна радість і родзинка цього свята.
Маленькі і великі кульки, посипані цукровою пудрою, конфітурами, маком, горіхами – це символ солодкого Різдва. Українські “пампухи” та “пампушки”, польські “пончки”, російські “пончики”, єврейські “суфранієти”, американські “донатси” … такі схожі та водночас такі різні. Але обов’язково солодкі і асоціюються з різдв’яними святами.
Для того, щоб ознайомитися з традиціями випікання цієї класичної різдвяної страви, історією її виникнення та, просто, гарно провести час – приходьте на VIII Міське Свято Пампуха, що відбуватиметься у Львові 7-9 січня 2015 року і на площі Ринковій і у Шевченківському гаю.

Три дні на площі Ринок відвідувачі Свята Пампуха 2015 будуть мати можливість почастуватись різдвяними пампушками, побачити море різдв’яних казок, ознайомитись з давніми українськими традиціями, зробити незабутні фото, взяти участь у конкурсах та надовго запам’ятати всі пам’ятки Львова і Львів екскурсії снитимуться у найкращих ваших снах..

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>

comments powered by HyperComments