ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсії Львів. Вдвічі більше Львова від св. Миколая...

Св. МиколайСвято Миколая — це свято надії, милосердя, радощів та дитячих мрій. В цей день вшановують пам’ять св. Миколая. За традицією, в цей день батьки вночі кладуть своїм малюкам подарунки під подушку або вішають у велику різдвяну шкарпетку над ліжком, але, за умови, якщо діти були виховані та чемні протягом всього року. Малеча вірить в чудо, яке творить Святий Миколай і вчиться його милосердю та взаємопочі. В цей день прийнято піклуватися не тільки про рідних і близьких людей, але й допомогати незнайомим, бідним та одиноким людям.

За легендою св. Миколай був людиною заможною, але щоденно дбав про бідних. Ймовірно, що традиція дарувати подарунки виникла внаслідок одного життєвого випадку, пов”язаного з постаттю самого Чудотворця. Легенда говорить, що один бідний чоловік не міг дати своїм трьом донькам придане. В середньовічні часи це означало, що вони не зможуть вийти заміж, а внаслідок – не зможуть і вільно працювати. І тому, Миколай вирішив допомогти: кілька ночей поспіль приходив до будинку бідного чоловіка і закидував через відкриту привідкрите вікно по шмату золота. Цей благочинний жест став спасінням для бідної родини, і Миколай це знав, але про свій вчинок безкорисливої допомоги тримав в секреті.

Також історія каже, що традиція залишати подарунки саме в шкарпетках, ймовірно пішла з середньовічної Німеччини. Коли батьки таємно дарували своїм дітям ласощі та іграшки, ретельно ховаючи їх в черевики, та ставили поблизу каміну , або ж — підвішували солодкі дарунки в кольорові шкарпетки над ліжком, на новорічній ялинці або над каміном. І діти щиро вірили, що саме через камін святий Миколай приносить їм подарунки.

mykolay2Протягом тривалого часу в Західній Европі про Св. Миколая забули. Згодом його образ був замінений на Милосердного Ісуса. Подарунки почали вручати саме на Різдво. Пройшов ще незначний час – і образ та значення Св. Миколая взагалі втратили свою суть, натомість — Св. Миколая почали асоціювати з американським Санта Клаусом. В Україні, за радянських часів, Св. Миколай, як релігійний образ, був заборонений. Відтак йому на заміну прийшов Дід Мороз, який вітав всіх на Новий рік. Але на Західній Україні – традиція збереглась, і по сьогоднішній день вшановується пам”ять Св. Миколая.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Vdvichi bilsheЯкщо Ви були чемні, шановні туристи, протягом всього року, то ми —  “Андреоллі-тур”, у рамках соціальної акції “Вдвічі більше Львова”, даруємо Вам безкоштовну екскурсію по казковому Львову*.

* Акція “Вдвічі більше Львова” відбувається з 19 по 20 грудня 2015 р., і дає можливість отримати дві екскурсійні послуги за ціною однієї: замовляючи послугу “Золота підкова Львовщини”, Ви отримуєте у подарунок безкоштовну оглядову екскурсію містом “Львів середньовічний”, до якої можете приєднитися в 11:00 чи в 15:00 в будь-який з інших днів.

Від хати до хати біленьким сніжком

Ходить Миколай із мішком,

Приносить дарунки на втіху,

Радості море, і щирого сміху!

Хай осінить своєю любов’ю,

Мудрості дасть, і сили, й здоров’я,

Ласкою серденько хай зігріває

І усі мрії заповітні здійсняє!!!

comments powered by HyperComments