ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Які сувеніри привезти зі Львова?

екскурсії по львовуОдним з найголовніших сувенірів зі Львова, що можно купити під час екскурісії по Львову є  алкоголь. Пиво і наливки стали візитною дегустаційної карткою міста. Здавно повелося, що в цій місцевості варили пиво ще з XV ст. ченці, використовуючи добірної хміль і солод. І по сьогоднішній день, цей напій тримає марку. У Львові потрібно обов’язково продегустувати келих-другий пива, що б повністю зануритися у львівську культуру споживання пива. Тут його не тільки пили, за пивом вирішувалися проблеми, виникали ідеї, вершилися долі …. У Львові так люблять пиво, що окрім величезної кількості функціонуючих пивоварень і пивних пабів, навіть відкрили пивний музей, де можна познайомитися з історією цього напою і придбати його, а також пивні атрибути – традиційні кухлі. Для поціновувачів пива – такий сувенір буде просто знахідкою.

екскурсії по львовуНаливки – ще один сувенір без якого подорож до Львова не обходиться. Медовуха, калганівка, нафтівка, хринівка, цитрусівка …. цей список можна продовжувати ще довго. Але найголовніше, що такий сувенір зберігає частинку Львова. Можна придбати як великі ємкості, так і набір з маленьких – по 200 грм. для всіх колег або друзів.

екскурсії по львовуЗ солодощами зі Львова окрема історія. Їх тут називають – «смаколики» або «лігумінки». Хто ж не чув про легендарний львівський сирник? Звичайно, захопити його з собою складно, а от взяти львівський шоколад і цукерки, натуральні карамельки і пряники – простіше простого. Зате з яким солодким задоволенням, приїхавши, додому будете згадувати шоколадну столицю України куштуючи смаколики з близькими. До слова, перша кондитерська з’явилася тут ще в 1803 р, заснована швейцарцем Домініком Андреоллі, який привіз з собою рецепт виготовлення шоколаду. Найпопулярнішими у ласунів та туристів за рейтингом є – “Львівська майстерня шоколаду” і “Львівська майстерня карамелі”, тут можна задовольнити солодкі смакові потреби без обмеження.

екскурсії по львовуКава – скільки в цьому слові музики …. Для львів’ян кавування – це особливий життєвонеобхідний ритуал. Напевно, не просто так, засновник першої кав’ярні у Відні, був вижхідцем Львівщини і навчив Європу і Львів пити цей напій. І досі кава займає не останнє місце в житті міщан, починаючи і закінчуючи день “філіжанкою” кави, вони вирішують проблеми, знімають стреси, укладають договори і зізнаються в коханні. У Львові навіть відкрита Копальня кави, де її видобувають! Вірити Вам в це чи ні, це вже Ваше бажання. А краще приїхати і перевірити самостійно звідки тут береться кава. Фаворитами з кавовими сувенірами є: фірмовий магазин «Галка», кав’ярня “Копальня кави” і Мануфактура кави.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

екскурсії по львовуА Ви знаєте що у Львові винайшли гас в 1853 р.? Тому гасова лампа – є обовязковим і найколоритнішим сувеніром зі Львова. Гасові лампи: маленькі, великі, різнокольорові – їх легко можна знайти в місті. Для більш активних рекомендуємо піти на букіністичний ринок – де можна відшукати антикварні лампи з історією. А більш прагматичним рекомендуємо відвідати сувенірний магазин при ресторані-музеї “Гасова лямпа”. Душевна теплота від палаючої львівської гасової лампи Вам забезпечена до наступного візиту.

comments powered by HyperComments