ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія Спортивні досягнення Львова

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: від 3 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому варто відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Спортивні досягнення Львова”? 

Запрошуємо на тематичну авторську екскурсію Львовом – «Про спортивні досягнення Львова».

Відкрийте для себе інший Львів – місто, яке здобуло чимало спортивних перемог та провело одні з перших спортивних турнірів в Україні. Якщо Ви активний спортсмен чи просто поціновувач спортивної історії, – тоді екскурсії у львові, екскурсії ціна, спортивні екскурсіїВам саме у Львів до «Андреоллі-тур»! Ми підготували для Вас справжній екскурсійний марафон, на історичних дистанціях якого Ви дізнаєтеся про Львів у світлі спортивних перемог та поразок, цікавих чемпіонатів та легендарних спортивних особистостей. Говоритимемо про історію львівського спорту.
Наш кваліфікований приватний гід по Львову розкаже про більш, ніж столітню, історію спорту у Львові. Ви побачите ті знамениті місця, де місто Лева приймало перші в Україні спортивні турніри з футболу, хокею та водного поло. Не оминемо ми історію Львова – екскурсії у львові, екскурсії ціна, екскурсії на арену львівміста, яке нарівні з Києвом півстоліття тримало першість у випуску спеціалістів зі спортивної культури. На «найспортивнішій» екскурсії Львовом ми розкажемо про відомих львівських спортсменів-олімпійців та спортивних тренерів, які увійшли у спортивну історію Львова.

Окремо на екскурсії про спортивний світ Львова ми поговоримо про місто Лева, яке стало господарем чемпіонату Європи з футболу-2012. До Вашої уваги буде представлений один з трьох найдорожчих в історії українського спорту стадіонів України. На екскурсії «Про спортивні досягнення Львова» Вам розкажуть скільки часу будувалася знаменита «Арена-Львів», скільки глядачів вона вміщає, скільки атракцій, окрім змагань та тренувань, пропонує на своїй території. Наш львівський гід-спортсмен розкаже кілька цікавих фактів про життя львівського стадіону після закінчення футбольного євро-чемпіонату та – навіть проведе за футбольні трибуни.

екскурсії у львові, екскурсії ціна, чемпіонат з шахівГоворитимемо про львівські спортивні терміни та види спорту. Про те, що таке кошиківка, гаківка, відбиванка, ручний м’яч, змагун, копанка, союзняк, злучник, ківання, лещата, наколесництво та багато інших львівських спортивних термінів – Ви почуєте від висококласного приватного гіда по Львову. На екскурсії спортивними шляхами Львова Вам розкажуть про відомі спортові товариства Львова, про перші львівські змагання з лещетарства та про знаних змагунів Львова, які прославилися у великому спорті.

Запрошуємо на небувалу екскурсію містом Лева – «Про спортивні досягнення Львова»! Дізнавайтеся про Львів більше з «Андреоллі-тур»!

Тривалість екскурсії: від 3 год.
Вартість екскурсії: від 400 грн/ 1 год.

Як замовити екскурсію “Спортивні досягнення Львова”?
– дзвоніть нам за номерами телефонів;
– пишіть нам на електронну пошту;
– заповнюйте заявку безпосередньо на нашому сайті;
– замовляйте екскурсію через вікно он-лайн допомоги на сайті:
– зв’яжіться з нами через соц-мережі.

comments powered by HyperComments