ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівська національна академія мистецтв

Львівська-національна-академія-мистецтв

Екскурсії по Львову. Університети.

Творчу й неординарну професію пропонує здобути один з найкращих освітянських закладів України – Львівська національна академія мистецтв. Саме тут виховують майбутніх скульпторів, художників, графіків, дизайнерів, реставраторів та мистецтвознавців. Мистецька академія, якій належить єдиний найвищий державний ступінь акредитації серед подібних українських закладів освіти, репрезентує в собі велику творчу майстерню, з якої виходять дипломовані фахівці таких галузей, як образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, дизайн, реставрація, культурологія, мистецтвознавство та культурно-мистецький менеджмент.
Свою історію Львівська національна академія почала ще в середині 19 століття. Саме тоді у Львові було засновано Художньо-промислову школу (1876 р.), згодом – Вільну академію мистецтв (1905 р.), ще через деякий час – Мистецьку школу Олекси Новаківського (1923 р.). Як продовжувач академічної мистецько-навчальної традиції була заснована і Львівська академія мистецтв (1946 р.) під назвою Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва. А вже у 1994 році академія отримала свою сучасну назву, ще через 10 років – їй було надано статус національного державного навчального закладу найвищого (4-го) ступеня акредитації.
Зараз академія включає в себе 5 повноцінних факультетів, один з яких – у кримському місті Севастополь, а також – косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва (Івано-Франківська обл.), факультет підвищення кваліфікації, підготовче відділення для вступників, науково-дослідний відділ, аспірантура і докторантура, спеціалізована вчена рада по захисту докторських і кандидатських дисертацій в галузі мистецтвознавства, наукова бібліотека, музей, галерея сучасного мистецтва, видавничий відділ, художньо-виробничі майстерні та Художній ліцей у Львові.
На сьогодні академія тісно співпрацює та обмінюється творчо-навчальним досвідом з багатьма українськими та зарубіжними освітянськими мистецькими осередками, серед них – Київська національна академія образотворчого мистецтва і архітектури та Харківська державна академія дизайну і мистецтв, а також – провадить плідну співпрацю з європейськими інститутами та академіями Польщі, Франції, Угорщини, Австрії, Болгарії, країн Прибалтики та Росії. Ще в 1993 році на основі взаємовигідного обміну навчальними програмами та мистецькими проектами при Львівській академії було відкрито Навчально-науковий творчий комплекс, до якого ввійшли 22 заклади творчої освіти України, які провадять дипломовану підготовку спеціалістів зі сфери мистецтва. У своєму розвитку академії сприяє і молода плеяда науковців та викладачів, які залишаються здобувати вищі наукові ступені й викладати в академії після її закінчення, що, в свою чергу, зберігає й передає з рук в руки найкращі освітянські традиції у мистецькій дисципліні. Саме завдяки цьому 21 випускник Львівської академії мистецтв отримав найвищу українську нагороду у своєму рангу – став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Сьогодні академія – це 5 мистецьких факультетів: факультет дизайну, де можна здобути освіту графічного дизайнера, майстра проектування інтер’єрів чи дизайну костюмів; факультет декоративно-прикладного мистецтва, де діють кафедри художнього текстилю, художньої кераміки, художнього скла, художнього дерева та художнього металу; факультет образотворчого мистецтва і реставрації, де проходить навчання на кафедрах монументального живопису, монументально-декоративної скульптури, реставрації творів мистецтва, сакрального мистецтва, академічного рисунку та академічного живопису; факультет історії і теорії мистецтва з кафедрами менеджменту мистецтв, історії і теорії мистецтва, гуманітарних наук, мов і літератури та фізичного виховання; факультет у Севастополі з навчанням на кафедрах графічного дизайну, проектування інтер’єрів та дизайну костюму.

Дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments