ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсії по Львову під час Водохреща

19 січня у Львову традиціфно відбувається Водохреща. Це останнє з різдвяно-новорічних свят. Українці, котрі стежать за церковним календарем, традиційно святять воду. Така вода згідно вірувань набуває лікувальних ознак. Чим не причина на  екскурсії по Львову. Тим разом сакральну. Водохреща ще називають Йордан і люди, що не бояться холоду, шукають ополонки, щоб пірнати в неї: кажуть, що це не тільки загартовує організм але й укріплює дух і дає заряд енергії на весь рік.

Святкові екскурсії по Львову
Як проходитиме свято Водохреща у Львові іякі події варто побачити та чим можна зайнятись 19 січня.

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>

1. Відвідати дійство Освячення води на площі Ринон
Освятити воду на Водохреще можна у будь-якій церкві. Але головна подія освячення відбудеться на площі Ринок. Загальноміське освячення води почнеться о 13:00 з виступу хору “Орфей”, який виконає різдвяні коляди. Після, о 13:30, відбудеться загальноміський молебень за участю духовенства різних християнських конфесій міста. Цього року, відповідно до графіку, чин освячення води очолить Високопреосвященний владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Далі обряд освячення води відбудеться о 14:00. У Львові освячення води звершується у атмосфері міжконфесійної злагоди. Участь у ньому беруть участь представники Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви та Римо-Католицької Церкви.
На площі Ринок працюють числнні будиночки Різдвяного ярмарку, тож можна буде початсуватись і гарячим вином і наїдками та придбати різдвяні та львівські суванірию
Слід знати, що під час урочистих заходів буде перекрито площу Ринок для руху трамваїв, тому скорегуйте свої маршрути.

comments powered by HyperComments