ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Прогулянка по Львову на кареті

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
3000 грн
Тривалість екскурсії: 1 год
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Приєднайтеся до казкової екскурсії по Львову на кареті !

Пропонуємо Вам доповнити свою мандрівку у Львів чудовими емоціями та спогадами – покататися на справжній середньовічній кареті! Ви тільки уявіть: галантний кучер подає Вам руку, Ви зручно розміщуєтесь на вишуканій  каретній канапі, за Вами закриваються миловидні дверцята цього львівського транспорту, кінний екіпаж рушає з місця, а перед Вами непоспішно відкриваються неймовірні краєвиди львівського середмістя… Що може бути романтичніше?! Катання на львівській кареті чудово завершить Ваш день у Львові, дозволить приємно відпочити та сповна насолодитися атмосферою древнього Львова. А  ще – це хороша нагода подарувати комусь справжнє свято, привітати чи приємно здивувати близьку людину, запропонувавши їй справжнісіньку казкову мандрівку Львовом. До Ваших послуг ми пропонуємо міську карету, яка б відповідала погоді і Вашому настрою:
– карета з двома кіньми;
– карета з чотирма кіньми;
– карета з супроводом кучера;
– карета з верховим супроводом.

Львівська карета під’їде  у зручні для Вас місце і час. Маршрут прогулянки – довільний (як пішохідна зона Львова, так і його проїжджа частина). Зупинки для фотографування або пішої прогулянки по Львову під час катання ­ передбачені за Вашим бажання.
Також пропонуємо Вам послуги досвідченого гіда­-ескурсовода, який супроводжуватиме Вас на кареті, детально познайомить Вас зі Львовом, розкаже та покаже Вам історію древнього міста Лева. Екскурсія на кареті по Львову стане гарним доповненням до Вашого вікенду.

Відчуйте себе як у казці – замовляйте карету у Львові!

  • Вартість катання на кареті по Львовувід 3000 грн/1 год (без гіда) і від 3400 грн/1 год (з гідом)*.
  • Мінімальний час оренди карети у Львові – від 1 год.

*Вартість катання на кареті залежить від кількості пасажирів  і типу карети.

Додатково пропонуємо замовити послуги фотографа>>>

Детальний Каталог Львів екскурсії ціна >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments