ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія до Бананової Ферми

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
100 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас на унікальний еко-тур до Бананової Ферми, що на Львівщині. Ферма розмістилася всього лиш за 10 км від Львова, у с. Липники. Екзотичне угіддя Андрія Труша (саме так звати власника еко-саду) чекає на Вас вже сьогодні. Ми гарантуємо, що Ви закохаєтеся у гарненькі лимонні, лаймові, мандаринові, кумкватові, бананові, кавові деревця. Ба більше – навіть забажаєте їх придбати собі в домівку.

Що вирощують на Банановій фермі у с. Липники?

Пан Андрій Труш вирощує на своїй еко-фермі понад 30 видів екзотичних рослин. Найбільшою популярністю на оглядинах його унікального саду користуються: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати. І вже близько 3 років його Бананова Ферма доводить, що така екзотика може рости і плодоносити навіть в Україні.

Найбільше на Банановій фермі вирощують, звичайно, бананові дерева, А це – понад десяток саджанців бананів у місяць. Всі екзотичні рослини тут можна придбати. Покупці бананової Ферми – це, здебільшого, дизайнери, які купують дерева для прикраси приміщень.

Що Вам цікавого покажуть під час еко-екскурсії Банановою Фермою?

Окрім оглядин всіх рослин «з теплих країв», на Вас чекає знайомство з самим процесом догляду за таким екзотичним садом. Адже для вирощування теплолюбивих плодоносних дерев та кущів Вам потрібно не лише тепло і достатню кількість вологи, але й – спеціальний грунт. Якщо надумаєте придбати таку рослину, то ця інформація Вам дуже знадобиться! На екскурсії Вам розкажуть як правильно підливати свої унікальні рослини, скільки їм потрібно сонця, що робити коли деревце в’яне, та поділяться іншими маленькими секретами такого садоводства.

Скільки триває і коштує така екскурсія до Бананової Ферми?

Приїхати до Бананової Ферми Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Але – дату та годину приїзду на еко-ферму Вам потрібно заздалегідь погодити з нашим менеджером.
На екскурсію приймають як і дорослі групи, так і дитячі.
• В середньому екскурсія триває: 1 год.
• Вартість такої еко-прогулянки екзотичними угіддями коштуватиме – 100 грн/1 особа загальний квиток.

Окремо оплачуватиметься:
• Доїзд до Бананової Ферми та зворотнє повернення. Тут ми Вам організуємо приватний трансфер комфортабельним автобусом туристичного класу.
• Придбання будь-якої рослини на Банановій Фермі.

Наші контакти для бронювання:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).в

comments powered by HyperComments