ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

До Маєтку Святого Миколая

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
600 грн
Тривалість екскурсії: 08:00 - 22:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

За подарунками та на екскурсію зі Львова до Святого Миколая!

Якщо Ви справді любите зимовий Львів та вірите у найкращу казку дитинства – Святого Миколая, то Вам саме до нас, в гості до “Андреоллі-Тур”! Ми приготували Вам веселу екскурсію-подорож до самої Резиденції Святого Миколая! А що може бути кращим за засніжене місто Лева, яке, ніби застигло в нетерплячому очікуванні на перше і по-справжньому казкове свято, День Миколая Чудотворця. Відзначайте це велике свято 19 грудня разом з нами у Львові, разом з Андреоллі-тур! Ми не обіцяємо Вам екскурсії на санях. І ми не покажемо Вам північних оленів. І аж ніяк Ви не будете ловити Святого Чудотворця через димохід будинку… Але ми гарантуємо Вам найтепліші спогади, обіцяємо Вам найяскравіші зустрічі, та подаруємо Вам найкращі розмови зі справжнісіньким Миколаєм. Ну що, поїхали знайомитись?

Чи справді існує Резиденція Святого Миколая?

екскурсія до маєтку миколаяХочемо Вас запевнити! Так! Резиденція-маєток Святого Миколая існує, як і сам Святий Миколай! І до Резиденції Миколая Чудотворця зі Львова – майже як рукою подати. А поселився Святий Миколай в 200 км від Львова, в селі Пістинь, що на Івано-Франківщині (Косівський район). Це є той унікальний куточок мальовничих Українських Карпатах, де посеред зимових засніжених Покутсько-буковинських гір та невеличких дерев’яних гуцульських садиб живе і творить свої добрі справи такий же справжнісінький Миколай Чудотворець. Святий Миколай невтомно працює в своєму обійсті цілісінький рік: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та збитошні вчинки всіх українських дітей, і, на сам кінець – добрих півроку напаковує свої скриньки та сховки, мішки та горшки, кишені та комини різноманітними подарунками!
За ними і вирушимо ми, Андреоллі-Тур, аби дізнатися чого доброго приготував для Львова, львів’ян та гостей міста, Святий Угодник Миколай.
екскурсія до маєтку миколаяГостинний Маєток Святого Миколая розміщений на території Національного природничого парку “Гуцульщина”. І, знаєте, він дійсно нагадує казковий діснеївський дім! Великі і маленькі дерев’яні будиночки, з кольорово розмальованими вікнами та оригінальними різьбленими сходами, завжди відкриті для своїх відвідувачів. Всю Резиденцію Преподобного Миколая-Чудотворця охороняють всі лісові звірі з Українських Карпат, а біля самого Святого ходять його добрі прислуги: маленькі ангелики та чарівні феї.
Казковий Маєток Святого Миколая має спеціально облаштований кабінет-приймальню, куди ми з Вами обов’язково потрапимо, аби розповісти Святому про свої найпотаємніші сподівання та отримати гарний подарунок від Миколайчика. А ще, ми попрямуємо до святкової майстерні, що діє на території Маєтку Святого Миколая, в якій кожен охочий доєднається до майстер-класу з виготовлення різдвяної іграшки, новорічної прикраси на ялинку чи святкового віночка на двері. Не пропустять наші ноги і кімнати-музею Народної Української Різдвяної Іграшки, не оминуть і тематичну експозицію, предсталену найцікавішими мініатюрами Дідів Морозів та Миколаїв з різних куточків Світу. Ви уявіть собі… – Дід Мороз з Китаю навіть є! Переходячи від будинку до будинку, ми не полінуємося зазирнути і в кімнату-заповідник Карпатської Природи, де Святий Миколай обов’язково розкаже як треба піклуватися про братів наших менших і любити свою неньку-природу.
І тут ми всі втомимося від нескінченних походеньок по Казковому Маєтку Святого Миколая…і підемо в кімнату-відпочинку, де можна зручно вмоститися і, під грайливі новорічні мелодії, спостерігати за зимовими гуцульськими Карпатами із засніжених вікон Резиденції Миколая-Чудотворця.
На годиннику 8:00. Екскурсія відправляється. Львів – Маєток Святого Миколая! Всіх, хто хоче попорпатися в чарівних подарункових мішках Святого Миколая-Чудотворця, запрошуємо в тур “До Маєтку Святого Миколая”!

Де і коли?

  • Вартість екскурсії “До Маєтку Святого Миколая”: дорослі/діти до 13 р. – 600/550 грн/ос.* 
  • Маршрут екскурсії: Львів – Івано-Франківськ (коротка оглядова екскурсія містом) – Коломия (відвідування музею «Писанка»*) – Маєток Святого Миколая (екскурсія маєтком) – Львів.
  • Рекомендований виїзд зі Львова: 8:00. Повернення до Львова: 22:00.
  • Місце зустрічі:   пл. Ринок, 29 (офіс “Андреоллі-тур”,  внутрішній дворик)
  • * Музей “Писанка” відвідуємо на зворотньому шляху, якщо група не затримається у “Маєтку Святого Миколая”.

У вартість  входить:

  • екскурсійне обслуговування кваліфікованим гідом-чарівником:),
  • автобусний супровід з водієм-невидимкою:),
  • гарний настрій та веселий запал від працівників ТК “Андреоллі-Тур”

Додаткові витрати по маршруту:
– Вхідні квитки (орієнтовна вартість): музей “Писанка” в Коломиї: дорослі – 25 грн; студенти – 15 грн; діти – 10 грн;  вхід до Маєтку Святого Миколая: – 15 грн; Подарунок від Святого Миколая:  72 грн/ос. (розмальовка, шоколадна фігурка, магнітик та календарик з зображенням Святого Миколая);
– Харчування по маршруту: від 70-80 грн/ос.;
– Майстер-клас з виготовлення паперової іграшки: від 12 грн/особа.

*Мінімальна кількість учасників для екскурсії – 15 ос.

Гей-гей! Вези нас, Львове, в гості до самого Миколая!

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
0 0 votes
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments