ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Де зустріти весну у Львові?

Весна – це найкращий час для прогулянок на природі. У березні-місяці починають появлятися перші весняні квіти, а згодом розпускаються молоді зелені гілочки на деревах, зацвітають вишні, яблуні, абрикоси, сакури, магнолії. І Львів перетворюється на справжню квітучу казкову країну! Тільки блиснуть перші теплі промінчики сонця – на вулицях і у парках Львова починає вирувати життя. Всі йдуть на природу дихати тієї львівською весною!

Куди ж навесні піти у Львові, аби побачити всю оту красу львівського першоцвіту? Друзі, ми підготували для Вас список з 5-ти весняних локацій у Львові, де можна відпочити від міської метушні і зробити багато гарних фотографій на фоні квітучого міста.

 • Ботанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка у Львові
 • У Львівському ботанічному саду впродовж квітня-травня-червня цвітуть десятки екзотичних кущів, дерев та квітів. Магнолії, сакури, тульпанові дерева, лимонники, троянди, крокуси, підсніжники, анемони, лавандові кущі та багато інших квіткових рослин тішать львів’ян і гостей міста щороку у період свого цвітіння.

Магнолії – є не лише одними з найдавніших квітучих рослин, але й найпопулярнішими квітковими деревами у Львівському ботанічному саду Франкового університету. Щороку наприкінці квітня тут проводять Дні викритих дверей, що на якраз припадає на період цвітіння рожево-білих магнолій. Їх тут налічується близько 40 дерев. І, як кажуть, кожен порядний львів’янин чи гість міста має зробити хоч одну фотографію на фоні цих квітучих львівських магнолій.

 • Стрийський парк у Львові
 • Стрийський парк має не лише цікаву та давню історію, але й теж може похвалитися своїм чималим рослинним фондом. У цьому львівському парку налічується понад 200 видів різноманітних дерев, кущів і рослин. Серед них: червоний дуб, тюльпанове дерево, магнолія, сосна Веймутова, японський бузок, маньчжурська аралія, гінкго дволопатеве та інші унікальні «зелені мешканці».

Обов’язково завітайте у Стрийський парк наприкінці березня. Тут всі долини парку вкриваються ніжно-фіолетовим цвітом – так зацвітають крокуси. Багато хто вважає, що за крокусами обов’язково потрібно їхати до Закарпаття. Але і Львів може похвалитися своїми кольоровими першоцвітами. І Стрийський парк цьому реальний доказ.

 • Шевченківський Гай у Львові
 • Всі знають, що Шевченківський Гай – це, найперше, музей-скансен народної архітектури і побуту у Львові. Але, крім того, у Шевченківському Гаю напровесні завжди розцвітають унікальні кущі та квіткові рослини, що робить Гай також популярним місцем відпочинку на природі. Першоцвіт “Петрові ключі”, медунка лікарська, саркосцифа червона “Чаша ельфа”, ряст, верба козяча – одні з найкрасивіших квітучих рослин Шевченківського Гаю.
 • Що цікаво. Першоцвіт «Петрові ключі» має свою унікальну біблійну легенду. За переповідкою, святий Апостол Петро одного разу йшов відкривати весняну браму, аби впустити тепло і сонце для людей. Але випадково випустив ключі з рук. Вони впали на землю, глибоко в неї вгрузли, а невдовзі на тому місці, на відбитку від ключів виросла жовта, схожа на апостольський ключ, квітка. І кожного року напровесні, коли Святий Петро знову йде відривати небесну браму і впускати весну для людей, розцвітають тепло-жовті квіти – «Петрові ключі».
 • Чатові Скелі  (Чортові Скелі) у Львові
 • Коли у Львів приходить повноцінна весна, найкраще вибратися на сімейний пікнік або прогулянку на велосипедах – до Чотових Скель. Це ж справжній ліс під самим Львовом! Навесні тут розцвітають підсніжники, біло-жовті анемони, проліски. А поки Ви ще не зайшли у ліс, розгляньтеся навколо: місцеві садиби рясно цвістимуть блідо-рожевим яблуневим і вишневим цвітом. А запах цього цвіту так і манитиме Вас повернутися сюди ще раз! Найкраще для прогулянок до Чортових скель вибирати травень-місяць. Так Ви не загрузнете у глинянистих лісових дорогах і зможете досхочу налюбуватися весною у Винниківському лісі.

До слова, Чортові Скелі є найвищою вершиною у Львівських околицях. На території лісу можна поуправлятися у велосипедних стрибках з трамплінів і скелелазінні по Чатових Скелях.

 • Брюховицький ліс
 • Якщо Ви затятий любитель велосипедних прогулянок, то пропонуємо Вам покинути межі Львова і поїхати у Брюховичі, приміську зону міста Лева. Зі Львова до Брюховичів прокладено майже 10 км велосипедної доріжки. Їхати і насолоджуватися весняною природою – одне задоволення!

У Брюховицькому лісі, крім листяних дерев і квітучих першоцвітів, є ще «хвойні мешканці». Кажуть, що подихати молодою весняною хвоєю – це найкращий профілактичний засіб проти всіляких простудних хвороб. Навесні хвойні дерева брунькуються молодими квітами-гілочками, які подібні на маленькі шишки або колосочки. І цвіт цієї молодої хвої дуже свіжо і гарно пахне. Якщо зірвати бруньку і розтерти її в долонях, то можна відчути ніжний хвойний аромат, який ще довго нагадуватиме Вам про львівську весну.

Вибрати гарну весняну екскурсію у Львові можна тут.

Телефон для бронювання весняних екскурсій у Львові – +380676742426

comments powered by HyperComments