ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Де зустріти Святого Миколая у Львові

       Ми, «Андреоллі-тур», підготували для Вас інформацію про три найцікавіші локації Львова, де можна зустріти Святого Миколая. Починаючи з перших днів грудня і, закінчуючи Різдвяними святами, всі батьки і діти можуть прийти на зустріч зі Святим Миколаєм Чудотворцем і отримати гарний подарунок. Адже всі українці з особливим пієтетом ставляться до цього Святого і чекають на 19 грудня не менш нетерпляче, ніж малеча.

Отож… Якщо Вам у цьому році не поклали подарунок під подушку, то ми пропонуємо приїхати до Львова і самому отримати довгоочікуваний сюрприз від Святого Миколая.

 Де можна отримати подарунок від Святого Миколая  Львові?

 Хатинка Святого Миколая у Львові відкрита для своїх маленьких і великих відвідувачів кожного року від початку грудня і до Нового року. Невеличкий будиночок Святого Миколая розмістився в самому центрі Львова на площі перед Оперним театром. А подібний він на чарівну пряничну хатинку! Одним словом: все – як в казці!

Святий Миколай приймає до себе гостей щодня з 12:00 до 20:00. І, аби потрапити до львівського Миколая Чудотворця, Ви можете заздалегідь забронювати собі омріяний візит через його сайт, або – безпосередньо завітати до Львівського Святого, вистоявши у невеличкій черзі перед його пряничними дверима.

Посидіти в Миколая на колінах, розказати йому віршика, отримати гарний хенд-мейдівський подарунок коштуватиме 100 грн. Також, за додаткові кошти, на місці у казковій Хатинці Святого Миколая можна докомплектувати собі подарунок різноманітними солодощами та іграшками ручної роботи.

Свято Миколая у Львові, маєток Миколая у Львові, резиденція святого Миколая у Львові, екскурсії ЛьвівЩе одна Резиденція Святого Миколая приймає у своєму казковому обійсті чемних діток і їхніх батьків за адресою Старознесеньська, 70. Відкривається ця львівська Резиденція кожного року в перших числах грудня і є діючою впродовж трьох наступних тижнів.

Кожен малюк, а чи – дорослий, може особисто зустрітися з Миколаєм Чудотворцем, написати йому листа, загадати кілька гарних бажань, та отримати солодкий львівський презент чи значок від Святого Миколая на пам`ять.

На території Резиденції Святого Миколая у Львові можна також позабавлятися біля святкової ялинки, покататися на санчатах з снігової гірки, випити ароматного какао з маршмеллоу, взяти участь у гарній фотосесії з маленькими помічниками Святого Угодника, і навіть повеселитися в цікавих іграх з самим Миколаєм.

Миколай Чудотворець чекає у своїй Львівській Резиденції на гостей  кожного дня з 10:00 до 17:00. За святковий прийом кожному охочому доведеться заплатити 100 грн.

Також подарунки від Святого Миколая у Львові можна отримати у Шевченківського Гаю, де діє «Хатинка Святого Миколая у Гаю».

Впродовж 2 днів (18 і 19 грудня) Львівський Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» перетворюється на казкову домівку Святого Миколая, де відбувається театралізоване дійство-зустріч Миколая Чудотворця з дітками у Львові.

Під час невеличкого перформенсу малюки зустрічаються з Миколаєм Чудотворцем, який знайомить їх зі своїми казковим помічниками: веселим Гайовичком, музикантом-чарівником, стареньким жителем водяного млина, з Ангеликом і капосним Антипком, які розповідатимуть історії про Львівського  Миколая.

Свято Миколая у Львові, маєток Миколая у Львові, резиденція святого Миколая у Львові, екскурсії ЛьвівНа сам кінець маленькі слухачі «Миколаївських пригод» потрапляють до Хатинки Святого Миколая. І саме тут отримують омріяні подарунки: солодощі, дерев’яні та солом’яні іграшки, різні творчі набори та фотографуються на згадку з Львівським Миколаєм Чудотворцем.

Аби потрапити до Миколая у Шевченківському Гаю, потрібно заздалегідь забронювати або придбати квитки. Вартість такого Миколаївського прийому – від 80 грн/особа.

До слова, однією з найвідвідуваніших святкових локацій в Україні, де можна познайомитися зі Святим Миколаєм – є Маєток Святого Миколая у с. Пістинь, що на Івано-Франківщині. Якщо Ви ще досі вірите в чудеса, то ми Вам покажемо де вони живуть. Гайда разом з нами за подарунками до Маєтку Святого Миколая.

За додатковою інформацією про святкові локації Львова дізнавайтеся за номером телефону: +380676742426.

Чекаємо Вас на свята у Львові!

 

comments powered by HyperComments