ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівський муніципальний театр естрадних мініатюр ...

teatr_ljudi_i_ljalki_lviv

Екскурсії по Львову. Театри.

Адреса: вул. Фредра, 6 Тел.: (032) 261-31-25 ; 261-21-27
Веб: www.puppet.lviv.ua

Театр-студія естрадних мініатюр “І люди, і ляльки” створений у 1990 році за ідеєю Олега Новохацького і діє лише завдяки безмежній любові цієї людини до своєї справи. Незважаючи на важкий початок і пошук власного приміщення, йому все-таки вдалося створити свій оригінальний театр, постановки якого зацікавили б не лише дітей, а й дорослих. Колективу театру вдалося розширити рамки лялькового театру, де у виставах приймають участь одночасно і ляльки і актори. Завдяки застосуванню у виставах нових засобів виразності, коли лялька живе у тримірному просторі, як і драматичний актор здійснюється контакт із глядачем на кількох рівнях спілкування: від актора, від образу, від ляльки. Поєднання народної національної казки з ляльковим мистецтвом сприяє естетичному вихованню та духовному розвитку дітей.
У грудні 2005 року театру був наданий статус муніципального. Здавалось, що театр нарешті зможе вільно розвиватися, та у 2006 році сталася трагедія — театр згорів до тла і майже нічого не вдалося врятувати. Та громадськість не кинула театр напризволяще і вже у 2007 році відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення театру “І люди, і ляльки”.
Репертуар постійно збільшується. На сьогодні у творчому доробку налічується більше 20 вистав. Театр часто гастролює, а також бере участь у різних фестивалях театрів ляльок, у тому числі й міжнародних. Окрім того у театрі можна бути присутнім на творчій зустрічі з глядачами, або ж і на обговоренні вистав. Серед популярних вистав можна згадати “Топ-топ шоу”, яка між іншим була довгий час візитною карткою театру, “Журавлине пір’я”, “Теремок”, “Шовкова косиця”, “Хто сказав “Няв?”, “Пригоди Каштанчика”, “Півонієвий ліхтар” та ін.

Дізнатись цікаву інформацію Ви зможете під час індивідуальної екскурсії.
Вартість: від 150 грн/год.*
* У період травневих та новорічно-різдвяних свят ціна може змінитись.
Мінімальний час замовлення – 2 год.
Місце та час зустрічі: за домовленістю.

comments powered by HyperComments