ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія по Шевченківському Гаю

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Шевченковський гай, екскурсії львів

Чому варто відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Шевченківський Гай”? 

Наймальовничішим куточком Львова, який виражає всю самобутність української культури, її духовність, безпосередність та місцевий колорит, є музей-скансен народної архітектури та побуту Шевченківський Гай. 
Шевченковський гай, екскурсії львівЗапрошуємо Вас у незвичайну мандрівку часом, де Ви направду опинитесь посеред шевченківських рядків “Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть…”. Тут Ви зможете помилуватися минувшиною українського побуту та архітектури 18-19 століть Галичини, Лемківщини, Бойківщини, Буковини, Поділля та Волині. Вас обов’язково захоплять своєю красою та охайністю невеличкі дерев’яно-солом’яні хатинки, церкви, прибрані двори, миловидні вітряки, кузні та школи, різні засоби побутового впорядкування осель (кухлі, глечики, миски, кочерги, віники, лавиці), селянський робочий одяг та святкове вбрання, ремісницький інструментарій, робочий реманент, вози, ткацькі верстати та чесалки, різьблені дерев’яні колиски та колишні меблі, рукоділля, живопис, іграшки, та багато всього іншого, чим жили наші пращури. Завітавши на нашу екскурсію – Ви ознайомитесь не тільки з пам’ятками української культури, але й відчуєте на собі дух самобутності, дух єдності і красу колишнього українського народного життя. Нумо з нами!

Де і коли? 

  • Тривалість екскурсії – від 2 год.
  • Вартість екскурсії – від  300 грн/год.
  • Додатково оплачується вхідний квиток: загальний – 70 грн, пільговий (учні, студенти) – 50 грн.
  • Місце зустрічі — пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур” (внутрішній дворик) або безпосередньо біля входу у музей “Шевченківський гай” (вул. Чернеча Гора, 1).

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments