ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Ольга Олійник

Ольга Олійник – енергійна, цікава та невичерпна. Мабуть, це три найкращі слова, які могли б описати Олю як екскурсовода-професіонала. Якщо Ви приїхали у Львів і ще досі не можете вирішити, куди піти і що побачити, то знайте, Оля стане для Вас найкращим індикатором Ваших екскурсійних побажань! Від кав’ярні – до цукерні, від церкви – до костелу, від романтичного дворика – до панорамного даху, від кремезного пам’ятника – до старенького будинку…. Ви не встигнете зоглядітися, як пройде день у Львові! Оля відкрита для спілкування української та російською мовами.

Історія від гіда: «Хочу розповісти про один з найприємніших моїх екскурсійних моментів. Це була екскурсія «Романтичний Львів» для молодої пари туристів. І я мала за честь бути повноправним режисером цього туру, адже не тільки проводила екскурсію, але й допомагала з організацією освідчення в коханні, працювала фотографом, і, що найголовніше, була очевидцем прояву найсильнішого почуття у світі – кохання. Приїжджайте закохуватися до Львова!»

comments powered by HyperComments
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
НАТАЛЬЯ

Провели чудесные, незабываемые выходные во Львове. В душе остались очень теплые, яркие воспоминания и невероятное желание вернуться сюда еще не раз)))) Хотелось бы выразить благодарность Андреолли Тур за оперативность, четкость и обязательность – очень приятно было иметь дело. Но хотелось бы сказать отдельное, ОГРОМНОЕ-ПРЕОГРОМНОЕ СПАСИБО нашему потрясающему гиду ОЛЬГЕ! Считаю, что нам невероятно повезло с ней познакомиться и попасть на экскурсию к этой замечательной девушке! Столько позитива, столько энергии, столько знаний и столько любви к своему родному городу – это просто восхищает! Благодаря Оле, знакомство с городом прошло незабываемо, живо и весело, узнали много интересных фишечек, почерпнули огромное количество познавательной… Read more »