ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львів згори: оглядові майданчики Львова

Мабуть умовою кожної мандрівки в будь-яке місто є відвідування панорамного майданчика під час екскурсії по Львову, з якого було б видно місто як на долоні. Львів є унікальним тим, що має таких оглядових майданчиків понад десяток. Пропонуємо Вам обовязково сюди піднятися і насолодитися неймовірними краєвидами стародавнього міста Лева. Ось найпопулярніші з них:

високий замок 3Оглядовий майданчик Високого Замку – найвищий оглядовий майданчик Львова, який знаходиться у парку “Високий Замок”. Його висота – 413 м над рівнем моря. Оглядовий майданчик Високого Замку, або ж друга історична назва – Любінський копець, був штучно насипаний польським громадськими активістами впродовж 1969 – 1900 років в честь 300-річчя Лібінської Унії. Майдачник знаходиться на колишньому місці резиденції Лева Даниловича, сина Данила Галицького, названий Високим Замком. До найвищої точки Львова ведуть спіральноподібні металеві та камяні сходи з 349-ма сходинками! Підйом на найвищий оглядовий майданчик Львова у Вас займе від 15 хв до півгодини часу.

Піднятись на оглядовий майданчик Високого Замку можна під час “Автобусної єкскурсії давніми передмістями”.

Ратуша 2Вежа Ратуші – центральний оглядовий майданчик міста Львова. Вежа Ратуші – один з наймальовничіших оглядових майданчиків міста Лева. Чотирикутна вежа, яка сягає 65 метрів, знаходиться на площі Ринок, 1, і є не тільки головною окрасою Львівської мерії, але й найвищою вежею в Україні. Сама львівська Ратуша збудована 1835 року, є охоронним обєктом архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Роком пізніше на самому верху Вежі Ратуші встановили великий віденський механічний годинник, до слова – один з останніх і найкращих вежевих європейських годинників. Вважить львівський дзиґар (по-львівськи – годинник) 2, 5 тонни і займає цілу вежеву кімнату. А на самому вершечку Ратуші встановлені годинникові дзвони, які щопятнадцять хвилин знаменують львівський час. І, аби побачити всю красу Вежі львівської Ратуші, а також – неймовірні краєвиди, які відкриваються з її вершини, Вам доведеться подолати 4 адміністративні поверхи та 364 деревяні вежеві сходинки. Дістатися до львівського Біг-Бена і наймальовничішого панорамного майданчика можна за 15-20 хвилин і 10 грн!)

церква ольги та єлизаветиОглядовий майданчик церкви Ольги та Єлизавети – єдиний оглядовий майданчик Львова, який знаходиться на вежі храму. Греко-католицька церква Ольги та Єлизавети (колишній костел Ельджбети), яка знаходиться на вїзді в місто від залізничного вокзалу, – єдиний неготичний (псевдоготичний) храм Львова. До 2014 року церква служила тільки за своїм призначенням, але після 5-річної реставрації храм відкрив свої двері не тільки для вірян, але й для звичайних туристів, які відтепер мають змогу піднятися на його оглядовий майданчик. Найвищий шпиль львівської церкви сягає майже 90 м, але піднятися можна тільки на висоту 55 м – це є єдиний оглядовий балкон центрального куполу храму Ольги та Єлизавети. Вхід – безкоштовний з центральних дверей храму, за бажанням – можна лишити символічну пожертву на подальшу реконструкцію церкви. Години, в які можна піднятися і оглянути звідсіля місто – 12:00 – 17:00.

цитадельПанорамний майданчик фортеці Цитадель – одне з найромантичніших місць Львова. Цей львівський оглядовий майданчик є одним з найкрасивіших приватних панорамних майданчиків Львова, належить однойменному готелю “Цитадель” та розташований на його території. Львівська Цитадель – приклад вдалозбережених фортифікаційних укріплень міста середини 19 ст, що знаходиться у північно-західній частині Львова. Один з бастіонів австрійської Цитаделі – сучасний елітний готель міста Лева. Окрім вишуканого панорамного ресторану, Ви так само маєте нагоду відвідати розкішний оглядовий майданчик – з відпочинковими лавочками, розарієм та міні-парком з екзотичними рослинами. Знаходиться панорамний майданчик позаду готелю, та відкриває перед собою унікальну частину Львова – так званий “новий світ Львова”: безліч розкішних віл та приватних садиб, збудованих відомим архітектурним бюром Ю. Захаревича та І. Левинського. Вхід до панорамного майданчику є безкоштовним, але подивитися на місто Лева звідсіля можна тільки в день, з 10:00 до 18:00.

дім легенд 2Казковий майданчик “Дому Легенд” – направду чарівна і, щонайменше, весела місцина Львова. Аби побачити Львів згори саме з даху цього будинку, Вам доведеться прорвати оборону Вогняного Дракона, пройти через кімнату львівського смороду, поблукати у кімнаті львівського часу, прочитати не одну львівську книгу та пролізти через вузький комин пана Сажотруса. Але, повірте, воно того вартує! Оглядовий майданчик музею-кафе “Дім Легенд”, що на Страроєврейській, 19, є одним з найменших панорамних майданчиків Львова: тут заледве разом поміщаються 10 осіб. Проте атракцій та забави тут хоч відбавляй – кожен охочий може покататися на крилатому автомобілі (він дійсно припаркований на даху будинку!), побувати в комині Львівського Сажотруса, зловити успіх у закиданні монеток в його капелюх, та просто помилуватися середньовічним центральним видом Львова. І все це – безкоштовно!

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

ресторан terazza-06Якщо ж Ви полюбляєте спостерігати за містом з горнятком запашної кави, то Львів Вам у цьому тільки посприяє. У місті Лева є ексклюзивні кафе та ресторани, за столиками яких Ви можете милуватися заходом сонця у Львові чи зустрічати туманні львівські ранки. Обовязково відвідайте панорамні тераси ресторанів з “Швейцарського готелю”, готелю “Цитадель”, готелю “Панорама”, готелю “Леополіс”, готелю “Сент Федер” та готелю “Кавальєр Бутік Готелю”.

Також гостинно запрошуємо Вас не тільки побачити Львів нетиповий, але й почути його – послухати захоплюючі історії та перекази з найвищих львівських дахів на однойменній екскурсії – “Дахама Львова”

comments powered by HyperComments