ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Одноденні дитячі тури

Тур 1. “Легенди львівських левів”. Екскурсія пішохідна.

Розпочинається екскурсія на площі Ринок біля Львівської ратуші, де діти почують історію найстарішої зі збережених скульптури львівського лева, яка колись підпирала балкон міської ратуші, а також подвигу львівського радника, що врятував бургомістра від викрадення. І тут же, поруч, у Італійському дворику, побачать кам’яного свідка цих ХVI-столітніх подій.
Венеціанський лев, леви для закоханих, лев, що усміхається, лев з однією головою і двома тулубами, грошовий лев – усіх їх діти побачать у історичному центрі міста.
Також група спуститься у підземелля Аптеки-музею, побуває у кабінеті алхіміка, відвідає Дім легенд, побачить єдиний в Україні сонячний годинник, пройдеться місцями, де знімали фільм “Д’Артаньян і три мушкетери” та почує безліч легенд середньовічного Львова.

Екскурсія орієнтована на дітей віком 10 – 13 років.
Тривалість екскурсії — 2 години, вартість для груп:
160 грн/год – група до 10 дітей;
180 грн/год – група від 11 до 15 дітей;
200 грн/год – група від 16 до 20 дітей.
Вхідні квитки (оплачуються додатково) — 6 грн/ос., супроводжуючий (один для десяти дітей) — безкоштовно.

Тур 2. “Княже місто Львів”. Екскурсія пішохідна.

За часів Данила Романовича Галицько-Волинське князівство стало однією з найбільших та найсильніших держав Європи. Перший король Русі-України, князь волинський, галицький, київський, Данило І Галицький заснував місто, що стало столицею Галицько-Волинського князівства, одним з головних торгових центрів Східної Європи, містом, що вже з ХІІІ століття жило за законами Маґдебурії, – місто Лева.
Екскурсія розпочнеться від колишнього домініканського костелу, де, згідно з нещодавніми розкопками, стояв замок князя Лева. Під час прогулянки група підніметься на Замкову гору, де князь Лев Данилович у ХІІІ столітті розбив перші укріплення тогочасного Львова, і побачить місто з найвищого його пагорба.
Потім група вирушить до найстаріших львівських храмів — церкви Святого Миколая, костелу Марії Сніжної, храму Івана Хрестителя, П’ятницької церкви, монастиря Святого Онуфрія і завершить свою прогулянку у Вірменському катедральному соборі, який ще з XIV століття є культурним та релігійним центром львівських вірмен.
Екскурсію проводить історик, дослідник теми “Львів за княжих часів”.

Екскурсія орієнтована на дітей віком 12 – 16 років.
Тривалість екскурсії — 3 години, вартість для груп:
240 грн – група до 10 дітей;
270 грн/год – група від 11 до 15 дітей;
300 грн/год – група від 16 до 20 дітей.
Вхідні квитки (оплачуються додатково) — 6 грн/ос., супроводжуючий (один для десяти дітей) — безкоштовно.

Тур 3. “Львів – шоколадна столиця України”. Екскурсія пішохідна

Розпочнеться екскурсія від пасажу Андреоллі — львівського провулка, де ще з 1803 року діяла перша у місті шоколадня. Проіснувала вона у Львові рекордний час — 50 років, рівно стільки, скільки у суворій таємниці зберігався рецепт шоколаду. Від того часу він став улюбленою ліґуміною для львів’ян.
Під час екскурсії діти дізнаються про шоколадні та кавові традиції Львова, побувають у майстерні, де на їхніх очах народжуватиметься шоколад, дізнаються про львів’янина, який навчив усю Європу пити каву, та матимуть нагоду власноруч виготовити солодкий сувенір зі Львова.

Тривалість екскурсії — 2 год + 1 год майстер-класу із виготовлення шоколаду.
Екскурсія орієнтована на дітей віком 9 – 16 років.
Вартість для груп:
160 грн – група до 10 дітей;
180 грн/год – група від 11 до 15 дітей;
200 грн/год – група від 16 до 20 дітей.
Додатково оплачується майстер-клас із виливання шоколадного левика.

comments powered by HyperComments