ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Мандруємо Львівщиною: Борислав

Нафтові “журавлі”, аптека-музей, мінеральні джерела і гірськолижні комплекси. Все це – у Бориславі! Давайте поглянемо на це галицьке містечко по-новому.

Борислав є старожилом серед українських міст. Йому вже виповнилося 634 роки! За цей час місто побувало під владою кількох держав і здобуло собі славу міста чорного золота. Мабуть всі знають, що колись Борислав славився своїм нафтогазовим і озокеритним промислом. Навіть сам австрійський цісар Франц Йозеф любив тут відпочивати і пророкував Бориславу великий успіх і славу міста-нафтомагната. Та що казати! Не тільки цісар, але й Великий Каменяр, Іван Франко був настільки захоплений цим українським містом, що присвятив йому цілу збірку прози «Борислав» і знаменитий соціальний роман «Борислав сміється». Та не сталося як гадалося! Пройшло більше 100 років з того часу, коли Борислав вважався найбагатшим містом України…Але сьогодні про нього знову говорять! І цьому місту є чим пишатися!

По-перше, Борислав носить звання єдиного міста у світі, яке повністю міститься на нафтогазовому і озокеритному родовищах та джерелах лікувальних мінеральних вод.

По-друге, у Бориславі є унікальний центр паломництва – церква Святої Анни. Її унікальність полягає у тому, що в храмі перебувають мощі і реліквії більше як 1000 святих і мучеників. Це місце надзвичайної атмосфери, сили і спокою!

По-третє, у центральному Бориславському міському парку Ви можете побачити на власні очі справжні нафтові “журавлі”. І вони не просто імітують процес видобутку нафти, а дійсно працюють. Де Ви ще таке знайдете?

По-четверте, у Бориславі відкрився новий і мега-цікавий музей – Аптека-музей Яна Зега. Старовинні гасові лампи, десятки колбочок і мензурок, дистилятори та інші експонати давньої алхімії вже чекають на своїх маленьких і великих туристів у новому музеї.

По-п’яте, Борислав радо запрошує в гості тих, хто любить активний зимовий відпочинок. У Бориславі працюють два сучасних гірськолижних комплекси – “Буковиця” і “Крутогір”. Тут можна покататися на лижах, сноубордах, повчитися лижному спорту, чи просто проїхатися на гору на крісельному оглядовому підйомнику.

  • Та й це ще не все!
  • А чи знали Ви, що у Бориславі є унікальна дерев’яна карпатська хата, датована 1802 р.? Тут можна побачити старовинні верстати для прядіння, щітки для обробки льону та інші цікаві домашні ужиткові речі з минулих століть.

А якщо музейні походеньки Вас кінцево втомлять, то завітайте в гості до Бориславського фермерського господарства “Техас. Свинки, вівці, індики, кози – і до зоопарку не треба їхати! А ще – тут можна придбати екологічно чисті фермерські продукти: сири, сало, м’ясо птиці, тощо.

 

Відкривайте для себе Львівщину – завітайте до міста Борислав!

Вибрати тур Львівщиною можна тут. 

 

comments powered by HyperComments