ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Лист Святому Миколаю!

mykolajСвятий Чудотворнику!

Користуючись нагодую, яка випадає один раз на рік, хочемо попросити Тебе всім колективом Туристично-інформаційного центру “У пасажі Андреоллі” про кілька важливих речей.

Найперше, подаруй на весь Львів доброї погоди. Буде добра погода – буде хороший настрій. А з хорошим настроєм буде продуктивна робота, щасливі люди, доброзичливі водії та касири, будуть вчасно приїжджати і відїжджати поїзди, пампушки будуть більш румяними, а борщ –смачнішим, всі будуть встигати на роботу, не забувати вітати з днем народження далеких знайомих і близьких людей. Хороша погода – це запорука хорошого настрою в колективі!

Також хочемо, аби в наші двері заходили не тільки туристи з Східної України, Одеси чи Києва, але й мешканці Перу, Мадагаскару, також подорожуючі із Дубліна, Нью-Йорка, Амстердаму, Вільнюса, Праги… Ми завжди маємо, що їм запропонувати! Ну, хоча б і традиційною львівською кавою пригостимо! Хочемо спілкуватися не тільки англійською, але й “корінною лондонівською”, “регіональною американською”, “іспанським говором”, “австрійським сленгом”…:)

Ще було б непогано, аби Ти, Святий Угоднику, посприяв нам у легкості нашої роботи. Аби клієнти були менш вибагливі, ціни для них – не таким “кусючими”, екскурсії – всі найкращими, а екскурсоводи – витривалими та винахідливими. Страшно хотілося б, аби кожна людина, яка заходить в наші “андреолівські” двері – лишалися на всі 100% задоволеною, а через рік – приїжджала з цілим вагоном друзів, знайомих, родичів. О це було б по-справжньому святковим подарунком!

А ще – дай нам сили і наснаги вставати на ранкові екскурсійні відправлення, бути завжди усміхненими та привітними. Аби робочий день нагадував святковий львівський ярмарок, щоб на роботу ходилося як на свято. Аби вистачало на всіх і все часу та терпіння. Аби жоден турист не губився зі списку і добросовісно приходив на всі записані екскурсії.

На кінець попросимо доброго здоровя нашому офісу. Доброго здоровя – всім львівянам! Доброго здоровя – всім українцям. І миру нам!

Гарного тобі подаранкування, Святий Миколаю!

comments powered by HyperComments