ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Львівська кава. І цікаві екскурсії по Львову

Екскурсії з кавою по Львову. Львів екскурсії цінаЇдучи до Львова гості нашого міста ідуть за різноманітними враженнми. В тому числі і за смаком та запахом кави. Під час екскурсії по Львову допитливий відвідувач примружує очі та вдихає на повні груди той кавовий аромат і в той момент відчуває втому та бажання присісти та скуштувати цей містичний і суто львівський напій.  Кава і Львів давно стали єдиним цілим. Неможливо уявити тихі вулички міста без  аромату, який пронизує повітря через маленькі віконця та двері кафе, наповнюючи місто таємничістю і загадковістю. Літом всі п’ють цей тонізуючий напій під відкритим небом, на  столиках і в подвірях та двориках, взимку – в теплих і привітних кав’ярнях, відпочиваючи і  розмірковуючи про останні події з життя міста і не тільки.

Цікаво знати, що доба кави по-львівськи почалася ще десь в 18 століття, коли до міста вступила цівілізація австрійської корони. Тоді й відкрились для львів’ян усі секрети кавоваріння. Тоді почали зароджуватись в місті численні цукерні та кав’ярні, де заможні міщани та вельможі могли скуштувативати і потішитись цим чорним напоєм. Кава набирала все більше популярності в різноманітних колах, і за короткий час Львів отримав велику кількість кавоманів. Аби захопити все більше клієнтів кав’ярні робили прийоми та вечори і концерти для своїх відвідувачів , тут і танцювали, і спілкувались, і святкували. Тут обговорювали новини, політику, закохувались та освідчувались в коханні.  У кав’ярнях збиралася прогресивна і творча молодь Львова. Каві присвячено чимало віршів, пісень і легенд… і це додавало містики цьому напоєві. Кава – це справжня пам’ятка Львова.
Пройшло багато часу, але любов львів’ян до кави не минула, а навпаки вони поширюють її всією  країною та за її межами. На знак поваги і відданості кожен львів’янин розповість і про Кульчицького, який першим завіз до Львова каву і про батярів, які оспівували каву у свому епосі. Тут проходять свята та кавові фестивалі, де кожен може продегустувати різні сорти цього напою, звареного за суто львівськими, традиційними рецептами, а також кавовими ярмарками і численними виставками на кавову тематику.
Філіжанка львівської кави – це не тільки задоволення чорним запашним напоєм, але й душа  старовинного Львова, його прогрес і гордість, історія та старовинні традиції, які весь час будуть манити вас незрівняним запахом і кликати на нові екскурсії по Львову.
Відвідати найвідоміші львівські кав’ярні та почути багато цікавої інформації Ви зможете під час екскурсії “З кавою по Львову”.
comments powered by HyperComments