ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія «Зі Львова – у Космос»

Екскурсія «Зі Львова – у Космос»

Від дитячої мрії – до реального космосу як рукою подати! Чи мріяли Ви колись стати астронавтом? Уявляли як Ви катаєтеся на космічному кораблі, досліджуєте нові планети і літаєте у безкраїх космічних просторах у скафандрі? А коли дивилися фільми про НАСА і космічні лабораторії, то Вам ще довго снилися «Зоряні війни»… А як щодо того, аби побувати у справжньому «Центрі космічних досліджень і зв’язку»? Нумо здійснювати свої мрії!

Ми пропонуємо Вам побувати на екскурсії в одному з найфантастичніших наукових центрів Львівщини – «Центрі космічних досліджень і зв’язку». Ця космічна лабораторія розміщена в с. Сасів (Золочівський район), і є відритою для туристичних екскурсій і навчальних відвідувань.

«Центр космічних досліджень і зв’язку»: що там роблять. «Центр космічного зв’язку» був заснований 1972 року як науково-дослідна структура для створення прямих урядових та міжнародних телекомунікацій каналів зв’язку. А вже у 2017 році лабораторія отримала свою сучасну назву – «Центр космічних досліджень і зв’язку». Відтак її основними функціями стали: управління, випробування та модернізація космічних засобів (антенних систем).

Що цікаво! А от екскурсії до львівського космічного центру запровадили недавно – лише у 2019 році. Цьому послугував великий медійний проект спільно з телеканалом «1+1»  – «Здійсни мрію». Сто тисяч дитячих малюнків було відправлено позаземним цивілізаціям у планетарну систему TRAPIST-1, відстань до якої вимірюється 41 світловим роком. Ось так ми привіталися з іншими цивілізаціями. Як думаєте, їм сподобалося?

Як виглядає екскурсія до «Центру космічних досліджень і зв’язку». Під час екскурсії до космічної лабораторії Вам розкажуть історію наукового центру, розкриють невеличкі секрети про плани подальшого розвитку, і що головне –  проведуть Вас у справжні операційні зали. Ви відвідаєте відділи управління антенними системами і передачі зв’язку. А також – потрапите на справжній космічний оглядовий майданчик. Це ж просто… – вау-космос!

Тривалість екскурсії для групи до 25 осіб складає приблизно 1 годину (* при більшій кількості відвідувачів тривалість екскурсії може збільшитись).

Правила відвідування «Центру космічних досліджень та зв’язку».

«Центр космічних досліджень та зв’язку» є режимним об’єктом. Тому, відповідно до законодавства України, кожен повинен дотримуватися таких правил відвідування екскурсій:

  1. Екскурсія проводиться  для громадян України за попередньо складеним та надісланим на електронну пошту списком відвідувачів з зазначенням ПІБ, серії та номеру паспорту.
  2. Для громадян інших країн необхідно подати такий список за 14 днів до екскурсії.
  3. Для допуску на територію Центру відвідувачі повинні мати при собі паспорт/свідоцтво про народження.

Вартість екскурсії в «Центрі космічних досліджень та зв’язку» з однієї особи складає 72 грн.

Додатково, під час поїздки до  «Центру космічних досліджень та зв’язку», пропонуємо також відвідати Золочівський Замок та Китайський Палац на його території.

Вартість поїздки (трансферу) до  «Центру космічних досліджень та зв’язку» розраховується під запит та залежить від кількості осіб у групі.

Орієнтовна тривалість екскурсії-поїздки до «Центру космічних досліджень та зв’язку»: 10:00 – 15:00.

Забронювати екскурсію можна за номером телефону: 0676742426.

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: lviv.infocenter@gmail.com
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments