ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Долина Нарцисів та шопінг по-закарпатськи

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
600 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Відчуйте Закарпатську весну!

План туру:

Виїзд зі Львова (7:30) – Стрий (8:30, кава-сніданок) – Долина Нарцисів (13:00, екскурсія, вільний час)  – Іза (17:00, екскурсія на сироварню та сувенірний ярмарок) – Львів (00:00, орієнтовне повернення).

долина нарцисів в закарпатті, сироварня в закарпаттіЩо таке Долина Нарцисів і чому варто її відвідати

Долина Нарцисів у Закарпатті – це унікальний біосферний заповідник світового значення (включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Його площа становить понад 250 гектарів і є природнім ботанічним парком, де щороку всередині травня розквітають тисячі білосніжних вузьколистих нарцисів. І, повірте, погляду від них неможливо відвести…
Долина Нарцисів знаходиться в кількох кілометрах від Закарпатського міста Хуст. А поглянути на це квітуче диво з’їжджаються туристи з далеких країв. Неосяжне поле білих нарцисів, які, до речі, занесені до Червоної книги України і з кожним роком їх все менше, але вони ваблять своїм цвітом та запахом туристів з усіх-усюд. Розлогі гори Карпати, які охороняють Долину Нарцисів від суворих зим, могуче розкинулися навколо та створюють живописну картину для споглядання.
Тут Ви почуєте три небувалі легенди, які розказують про історію виникнення Долини Нарцисів. Звичайно, ми не обійдемося без історій доленосного кохання, байок про угорських королів та жартівливих розповідей про знаменитих крадіїв білих нарцисів.

Буде квітково, ароматно, гармонійно та весело!

Чи варто поїхати на Закарпатський шопінг в Ізі та сироварню «Бараново».

Весь закарпатський колорит характеру та невтомна працьовитість сховалися в маленькому селі Іза, що у Закарпатті. Це невелике поселення (орієнтовно 5200 жителів) постачає на українські ринки чи не найбільше у Західній Україні виробів з лози, домашніх сирів (в тому числі – знаменитої закарпатської бринзи) та дерев’яних сувенірів. Ми ж ніколи не пробачимо собі оминути цю закарпатську майстерню – справжню оазу лозоплеттіння!
Найперше – пройдемося місцевим ринком-ярмарком, де кожен зможе придбати плетені з лози іграшки, предмети декору інтер’єру, меблі, різноманітні дрібні сувеніри, ткані килими, ковдри, коцики… І кінця-краю тому закарпатському краму не має…
Прохання ще трохи залишити у своїх гаманцях коштів на відвідування місцевої сироварні «Бараново», де Ваші гурманські мрії перетворяться на реальність. У сироварні в Ізі «Бараново» Вам розкажуть все, що потрібно знати про закарпатські сири, цікаві варіанти їхнього приготування та подання до столу, а також – пригостять справжнім домашнім закарпатським вином, що може конкурувати з відомими французькими чи італійськими марками (малечу – йогуртами власного виробництва). Кефір з овечого молока, закарпатські закваски, овече масло та питне омоложуюче молоко, сир твердий «Ґрунь»  та м’який «Ріка», а ще вурда, бринза, сир «Нарцис», селиський сир… І нехай Вам буде смачно!

«Андреоллі тур» – з нами Ви можете порівняти, що має кращий аромат: закарпатський сир з села Іза чи білі нарциси з Долини Нарцисів. Нумо з нами!

*** По можливості, ми завітаємо на Оленячу ферму, с. Іза (вхідний квиток 25 грн/особа).

*** Коллектив Андреоллі-тур закликає поважати це природнє диво та шанувати – не топтати, навіть із-за влучного кадру, не зривати на згадку, закликати до порядку інших туристів!

Вартість туру: 600 грн/дорослий і 550 грн/дитячий (до 13 років).

У вартість туру входить:
– автобусне обслуговування по маршруту,
– екскурсійне обслуговування по маршруту.

  • Оплачується додатково:
  • – вхідний квиток у заповідник «Долина Нарцисів» : загальний – 25 грн., студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.;
  • – вхідний квиток у сироварню «Бараново» (екскурсія + дегустація): 75 грн – загальний квиток; дегустація включає 5 видів сиру та 2 види бринзи. Додатково ви можете обрати келих вина, фруктовий йогурт або ж ароматну каву.
  • – харчування (орієнтовна вартість обідів – від 70 грн/ос.)
  • – придбання сиру, виробів з лози, закарпатських сувенірів тощо.
comments powered by HyperComments