ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

3-денний тур У Вінницю за салом, варениками і враження...

Вінниця – місто-відкриття. Це місто, яке за останніх 5 років настільки змінилося, стало яскравим, творчим, цікавим та насиченим на фестивальне життя, що його просто не впізнати! Місто ідей, місто фонтанів, місто унікальної архітектури, місто цікавих музеїв, місто смачного сала і ще більш смачних солодких вареників. Все це – про Вінницю!

Гостинно Вас запрошуємо в пізнавально-гастрономічний тур зі Львова «У Вінницю за салом, варениками і враженнями».

План туру зі Львова «У Вінницю за салом, варениками і враженнями»

1 день: Львів (виїзд о 8:00) – м. Вінниця (прибуття у місто, обід, поселення в готелі) – пішохідна оглядова екскурсія м. Вінницею (Вінницькі мури, Єрусалимка, Європейська площа, оглядова дзвіниця Спасо-Преображенського Собору, водонапірна Вежа, Каліча, театр та ін.) – вечеря у м. Вінниця (вечеря у ресторані «Вінницька Реберня» на березі р. Південний Буг) – вечірня прогулянка до плавучих фонтанів «Rochen» – нічліг.

2 день: сніданок у готелі (8:00) – екскурсія Музеєм Вінницького Трамваю (прогулянка на ретро-трамваї по Вінниці) – відвідування Музею Мініатюр Моделей Транспорту і АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо Музею – обід (відбувається в стилізованому ресторані «Кінь у протигазі») – прогулянка на теплоході по р. південний Буг (фотографування надвечірніх краєвидів р. Південний Буг) – вечеря, нічліг.

3 день: сніданок у готелі, виселення з готелю (8:00) – поїздка-екскурсія до Музею-садиби М. Пирогова (м. Сабаров) – повернення у м. Вінниця (обід у панорамному ресторані «Нова Провінція») – екскурсія-дегустація на кондитерську фабрику «Солодка Мрія» (дегустація шоколадних вареників з вишнями, зефіром, мармеладом) – відвідування ринку «Урожай» (придбання гастросмаколика краю – вінницького молочного сала, вільний час) – повернення у Львів (орієнтовно в 00:00).

День 1. Прогулянка Вінницею історичною та креативною
На Вас чекає екскурсія яскравим містом ідей – Вінницею. Ми познайомимо Вас з унікальною архітектурою знаменитого вінницького будівничого Григорія Артинова, піднімемося на дзвіницю Спасо-Преображенського Собору і оглянемо гарні панорами міста. Ми пройдемося затишною Єрусалимкою аж до порогів самого Південного Бугу. Побуваємо на музичній площі «Ліверпуль» та  зробимо кілька гарних фото біля водонапірної Вежі, архітектурного символу Вінниці. А ввечері – пошпацеруємо на романтичну прогулянку до плавучих фонтанів «Rochen».

День 2. Від Вінницького трамваю – до вінницьких музеїв старих і нових машин

Як і у Львові, так і у Вінниці є її транспортна гордість – старенький сторічний трамвай. А проїхатися на ньому – одне задоволення! Ми оглянемо Музей Вінницького Трамваю, «проб’ємо» собі квиток на ручному ретро-компостері і поїдемо кататися по Вінниці на миловидному ретро-трамваї. А після такої гарної розваги – доповнимо собі враження відвіданими двох цікавих вінницьких музеїв: Музей Мініатюр Моделей Транспорту і АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо Музей. До слова: у першому музеї налічується понад 5 тисяч моделей різноманітного транспорту. А у другому музеї є теж своя «родзинка»: хто вимовить назву музею на одному дусі – зможе відвідати музей безкоштовно! І наостанок, під сам вечір з келихом шампанського в руках, будемо насолоджуватися казковим заходом сонця на р. Південний Буг, плаваючи на теплоході.

День 3. Їдемо до музею М. Пирогова та куштуємо Вінницю на смак
Всього в декількох кілометрах від Вінниці знаходиться садиба-музей видатного вченого, лікаря-хірурга і засновника воєнно-польової медицини – Миколи Пирогова. Тут ми оглянемо оселю-музей знаменитого медика, подивимося на його аптеку, послухаємо цікаві розповіді про особисте життя Пирогова, а також – прогуляємося гарними і затишними садами музейного комплексу. А в другій половині дня – на Вас чекає смачна Вінниця. Ми продегустуємо два найпопулярніші смаколики Вінницького краю: вінницьке молочне сало на ринку «Урожай» і шоколадні вареники з вишнями на фабриці «Солодка мрія».

Вартість туру зі Львова «У Вінницю за салом, варениками і враженнями» (автобусне і екскурсійне обслуговування, проживання, харчування) розраховується індивідуально, відповідно до кількості осіб в групі, і Ваших побажань стосовно екскурсійного маршруту.

Під час туру зі Львова «У Вінницю за салом, варениками і враженнями» додатково оплачуються вхідні квитки:
– Музей Мініатюр моделей Транспорту – 20 грн/дорослий, 10 грн/шкільний.
– АвтоМотоВелоФотоМузей – 20 грн/дорослий, 10 грн/шкільний, 10 грн – фотографування.
– Музей-садиба М. Пирогова – 10 грн/дорослий, 5 грн/шкільний.

Увага! Перевезення по всьому маршруту під час туру – автобусне (автобус туристичного класу). 

Ви ще не були у Вінниці? – Тоді ми ідем до Вас!

Телефонуйте нам, пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp: +380676742426

comments powered by HyperComments