ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

3-денний тур Палаци Вінниччини і Місто Ідей

Вінничина – гостинний і багатий на архітектурні дива край. А ми з Вами помандруємо його найцікавішими місцями. Ми покажемо Вам яскраве Місто Ідей – Вінницю, познайомимо з його історичними кварталами, і, звичайно ж – прогуляємося до знаменитих плавучих фонтанів «Rochen». А ще – оглянемо найбільш принадні палаци Вінниччини: у Тульчині, у Немирові, у Воровиці. І наостанок – разом перевіримо чи дійсно існує магічне місце сили у Історико-культурному заповіднику «Буша». А доповнять Ваші враження – неймовірні краєвиди р. Дністер з висоти скельного Лядівського чоловічого монастиря.

Гречно Вас запрошуємо у 3-денну подорож зі Львова «Палаци Вінниччини і Місто Ідей».

 

 

План туру зі Львова:
1 день: Львів (виїзд о 8:00) – м. Вінниця (прибуття у місто, обід, поселення в готелі) – пішохідна оглядова екскурсія м. Вінницею (Вінницькі мури, Єрусалимка, Європейська площа, оглядова дзвіниця Спасо-Преображенського Собору, водонапірна Вежа, Каліча, театр та ін.) – вечеря у м. Вінниця (вечеря у ресторані «Вінницька Реберня» на березі р. Південний Буг) – вечірня прогулянка до плавучих фонтанів «Rochen» – нічліг.
2 день: сніданок у готелі, виселення (8:00) – переїзд у смт. Воровиця (огляд Маєтку Грольських-Можайських) – переїзд у м. Немирів (екскурсія маєтком Марії Щербакової) – переїзд у с. Сокілець (фото-зупинка на порогах р. Південний Буг, прогулянка до старого млина кінець 19 ст.) – переїзд с. Печери (обід і огляд усипальниці родини Потоцьких) – переїзд у м. Тульчин (екскурсія «Подільським Версалем» – парком і палацом Потоцьких) – м. Тульчин (вечеря, нічліг у готелі).
3 день: сніданок у готелі, виселення з готелю (8:00) – переїзд у с. Буша (екскурсія Історико-культурним заповідником «Буша» та скельним стародавнім храмом) – переїзд у с. Лядова (огляд чоловічого скельного Свято-Усікновенського монастиря 11 ст.) – переїзд у м. Вінниця (обід у панорамному ресторані «Нова Провінція», вільний час) – м. Львів (прибуття орієнтовно о 23:00).

Детальніше:
День 1. Прогулянка Вінницею – Містом Ідей.
На Вас чекає екскурсія яскравим і унікальним Містом Ідей – Вінницею. Ми на власні очі побачимо архітектурні творіння знаменитого вінницького будівничого Григорія Артинова, піднімемося на дзвіницю Спасо-Преображенського Собору і оглянемо гарні панорами міста. Ми пройдемося затишним колишнім єврейським кварталом Вінниці – Єрусалимкою, і спустимося аж до порогів самого Південного Бугу. Ми побуваємо на музичній площі «Ліверпуль» та зробимо кілька гарних фото біля водонапірної Вежі, архітектурного символу Вінниці. А ввечері – перед Вами засвітяться вінницькі плавучі фонтани «Rochen».

День 2. Відкриваємо палаци Вінниччини: у Тульчині, у Немирові та у Воровиці.
Величні, заможні і пишні – все це про знамениті палаци Вінниччини. А розпочнемо знайомство ми з Воровицьким палацом – архітектурно-парковим комплексом «Маєток Грольських-Можайських». Зараз – це Музей історії авіації та космонавтики України. Далі у нашому списку відвідування буде палац та парк княгині Щербатової, що у Немирові. Колишній розкішний палац тепер служить мешканцям Вінниччини санаторієм, і назва йому – «Авангард».
Згодом ми «розбавимо» наші прогулянки подільськими палацами більш природничими краєвидами. Ми поїдемо дивитися як шумно течуть води р. південний Буг через її кам’янисті пороги. А по маршруту – заскочимо на фото-паузу до старенького Млинарського комплексу 19 ст. у с. Сокілець.
У нашому почесному списку палаців Вінниччини не обійдеться і без палацу знаменитої родини Потоцьких. Спочатку ми оглянемо їхню усипальницю у с. Печери, а згодом – і сам палац у Тульчині. «Подільський Версаль» – так його називають місцеві мешканці. А все тому, що маєток Потоцьких на Вінниччині є найбільшим палацовим комплексом краю. А ми скажемо, що він ще й красивий і величний, і точно заслуговує на Вашу увагу.

День 3. Їдемо шукати місця сили у Історико-культурному заповіднику «Буша».
У подільському селі Буша, посеред тихої і зеленої природи лісів заховався унікальний заповідник з однойменною назвою – «Буша». Його називають «місцем сили та натхнення». А ще – тут розташований прадавній дохристиянський скельний храм, Музей археології, Парк історичної скульптури, Вежа середньовічної фортеці та сільські еко-садиби. Тут ми ближче познайомимося з трипільською культурою, і навіть – попробуємо віднайти той духовний дзен, який сюди приїжджають шукати митці з усієї країни. Ось така вона «Буша» – Вінниччини душа!
А на сам кінець нашої мандрівки Вінницьким краєм – ми піднімемося на високі скелі до чоловічого Свято-Усікновенського монастиря 11 ст., що у с. Лядова. З його території відкриваються неймовірні панорами на р. Дністер. А ще – тут можна скупатися в холодних, але, як кажуть монахи – цілющих водах Антонієвського джерела.

 

 

 

 

 

 

 

Під час туру зі Львова «Палаци Вінниччини і Місто Ідей» додатково оплачуються вхідні квитки:
– Маєток Грольських-Можайських у Воровиці – 20 грн/дорослий, 10 грн/шкільний
– Палацовий комплекс Потоцьких у Тульчині – 20 грн/дорослий, 10 грн/шкільний
– Палац графині М. Щербатової у Немирові – 10 грн/дорослий, 5 грн/шкільний
– Історико-культурний заповідник «Буша» – 30 грн/дорослий, 15 грн/шкільний.

Увага! Перевезення по всьому маршруту під час туру – автобусне (автобус туристичного класу). 

Ваші черевики ще не гуляли палацами Вінниччини? – Тоді ми ідем до Вас!

 

 

Наші контакти:
+38 067 67 42 42 6 (Viber, Telegram, WhatsApp)
+38 050 622 31 51
+38 063 72 72 477
E-mail: office@andreolli.com.ua
Адреса: Львів, площа Ринок, 29 (офіс у внутрішньому дворику – пасаж Андреоллі).
Графік роботи:
9:00-18:00 (понеділок-субота).
9:00-17:00 (неділя та державні вихідні).

comments powered by HyperComments