ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

2-денний тур до Закарпаття «Вина, замки і купанки»...

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
1080 грн
Тривалість екскурсії: 2 дні/1 ніч
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Запрошуємо Вас до смачного, п’янкого і супер-гостинного Закарпаття! Поїхали з нами у тур зі Львова «Вина, замки і купанки»! У турі на Вас чекають: два величні закарпатські замки – Ужгородський і Сент-Міклош; дві ароматні дегустації вин – на заводі «Чизай» та у секретній місцевій гуральні; відпочинок у найкращих термальних басейнах краю – «Жайворонок» у Берегове і «Золота Гора» у Барвінку. А ще – у Вас буде весела екскурсія-пригода у знаменитій корчмі Ужгорода – «Деца у Нотаря».

Забронювати тур зі Львова до Закарпаття «Вина, замки і купанки» можна за номером телефону: +380676742426


Тур проводиться нерегулярно! Дати виїздів уточняйте у менеджера: +380676742426.

Вартість туру: 1080 грн/дорослий і 980 грн/дитина до 12 років включно.

* Діти до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні без додаткового ліжка – можуть їхати безкоштовно.

Тривалість туру: 2 дні/1 ніч.

План туру зі Львова до Закарпаття «Вина, замки і купанки»:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) –с. Коростів (каво-зупинка у кафе «Окей») – м. Ужгород (екскурсія по місту і Ужгородському замку, обід у етно-музеї-корчмі «Деца у Нотаря») – с. Барвінок (купання в термальних басейнах «Золота гора») – секретна виноробня Закарпаття (безкоштовна дегустація вин, закупи у місцевому «дьюті-фрі») – с. Геча (поселення в приватному готелі-садибі, вечеря, ночівля).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – м. Берегове (купання в термальних басейнах комплексу «Жайворонок») – Урочище Чизай, м. Берегове (екскурсія на  виноробний завод «Шато Чизай» і дегустація вин)  – смт. Чинадієво (обід у кафе «Вулик», екскурсія замком Сент-Міклош) – с. Коростів (каво-зупинка у кафе «Окей») – м. Львів (орієнтовне прибуття о 22:00).

Проживання під час туру: будемо проживати у затишній садибі готельного типу у с. Геча (Берегівський р-н). Номери з вигодами, розміщення у 2-х і 3-х місних кімнатах (за Вашим побажанням).

У вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу, проживання, харчування: 1 сніданок та 1 вечеря, супровід гіда-екскурсовода під час всієї поїздки, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ входить і оплачується додатково: харчування: 2-а обіди, дегустація вина у «Шато-Чизай», каво-зупинки у кафе «Окей», вхідні квитки до туристичних об’єктів та термальних басейнів.

Вартість вхідних квитків на 1 особу:

  • – термальний басейн “Золота гора” у с. Барвінок (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно;
  • – термальний басейн «Жайворонок» у м. Берегове (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 210 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн;
  • – дегустації вин і екскурсія у «Шато-Чизай»: загальний квиток для дорослого – 145 грн;
  • – замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
  • – відвідання ресторану-корчми “Деца у нотаря”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн, діти до 120 см – безкоштовно;
  • – Ужгородський замок: загальний, пенсійний – 50 грн, студентський – 40 грн., учнівський – 20 грн;
  • – каво-зупинка у кафе «Окей», с. Коростів – від 25 грн/кава.
  • Харчування під час туру:
  • – обід у «Деца у Нотаря» (Ужгород) – від 120 грн/особа;
  • – обід у «Вулику» (Чинадієво) – від 110 грн/особа.

Гречно запрошуємо Вас до Закарпаття! Поїхали з нами у гастро-термо-інста-тур зі Львова «Вина, замки і купанки»!

Телефон для бронювання туру: +380676742426

comments powered by HyperComments