ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Кава і шоколад. Екскурсія по Львову.

На перший погляд це сталось випадково. Під час екскурсії по Львову цього навіть не відчуваєш. Таке враження, що і кава і шоколад тут настільки гармонійні, що ніби й створені чи народжені тут. Дух кави та шоколадних виробів просто витає вулицями цього древнього міста.
Статистика, яку не обманеш, також вперто переконує, шо у Львові за рік випивають 250 мільйонів горнят кави, щонайменше мільйон відвідувачів вивезло зі Льовова шоколадні суваніри з магазиів Чоколядка та Майстерні шоколаду. А хто б подумав, що в1683 року уродженець Самбірщини активний купець та ще перекладач Юрій-Франц Кульчицький, який став героєм оборони Відня від турецької навали спробує познайомити вже тоді проЄвропейське місто з кавою. Австрійський король пообіцяв козацькому війську щедру винагороду. Кожен козак ніс додому міх золота. І лише Кульчицький нагороду від визволених бюргерів отримав аж 300 мішків кави взятих яко трофеї з турецького табору. Згодом частина цього трофею потрапила до Львова і дуже припала до смаку львівянам. Отже, далекоглядний був чоловік!!
А як з шоколадом?
Адже кава не приносить сама по собі такої насолоди сама. Тільки в парі з солодощами (а львівянки вміють спекти і добрий пляцок і зробити шоколадну поливку) вона стає не просто кавою, КАВОЮ і перетворюється в легенду.
Саме так до кавової традиції додалась традиція солодкого столу.
У 1803 році в пасажі Андріолі, що біля ринкової площі зявилась перша цукерня де частували чудесними сирниками та ароматною кавою. а у 1882 у Львові заснували першу шоколадну фабрику. Тай пішло і поїхало.
Львів – це спарвжній рай для ласунів. В місті відкрито сотні закладів закладів, де готують чудову каву та шоколадні вироби і солодощі, виробляють власні цукерки та печиво. Ось чому більшість цукерень оформлені в стилі Австро-угорської монархії часів сецесії. Тут плин часу зупиняється і гість поринає у епоху імператора Франца-Йосифа. Звичайно горнятко кави колись закінчується і … знов опиняєшся у привітному місті і мрієш про наступну екскурсію по Львову.

Запрошуємо відвідати екскурсію “З кавою по Львову”.

Каталог Екскурсії по Львову ціна>>>

comments powered by HyperComments