ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Оренда мікроавтобуса Мерседес Спринтер бізнес-класу...

Замовити транспорт Замовити

Екскурсії по Львову. Оренда транспорту.
Mercedes Sprinter до 19 пасажирів +гид +водій.
Туристичний мікроавтобус Мерседес Спринтер бізнес-класу. Великі панорамні вікна. Кондиціонер, пічка, мікрофон, телевізор, ДВД. Ремені безпеки,  зручні шкіряні сидіння, підлокітники.

Вартість послуг:
Трансферу по Львову – від 600 грн.
Пасажирські перевезення – від 11 грн/км.
1 год. роботи по місті – від 350 грн.
При більшому замовленні та для постійних клієнтів лояльні знижки

У нас Ви можете замовити мікроавтобус по Україні та закордон за комфортними цінами.

Популярні замовлення:
трансфер – аеропорт Львів – центр/готель
головний вокзал Львів – центр міста/готель

Чому  більшість людей обирають мікроавтобуси? В першу чергу, коли клієнти вибирають транспорт для здійснення своєї подорожі, то роблять це мотивуючись таким принципом, як комфортабельність. І саме комфортабельність є одним з переваг мікроавтобусу Мерседес Спринтер бізнес-класу. У цьому транспорті можна знайти все необхідне, щоб пасажири могли розслабитися і з усіма зручностями доїхати до пункту свого призначення. У салоні автобуса є м’які, комфортні крісла, аудіо та відеоапарратура. Безпека також, безумовно, турбує клієнтів при виборі транспорту. В мікроавтобусі Мерседес Спринтер бізнес-класу туристи можуть не хвилюватися про надійність переміщення, так як він відповідає всім вимогам по техніці безпеки. Замовляйте Мерседес Спринтер бізнес-класу для подорожі!

оренда транспорта львів, мікроавтобус львів, мікроавтобус віп-класуоренда транспорта львів, мікроавтобус львів, мікроавтобус віп-класуоренда транспорта львів, мікроавтобус львів, мікроавтобус віп-класуоренда транспорта львів, мікроавтобус львів, мікроавтобус віп-класуоренда транспорта львів, мікроавтобус львів, мікроавтобус віп-класу

comments powered by HyperComments