ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!
Вікторія Біляк
Вікторія Біляк

Вікторія Біляк для туриста – це, найперше, найліпша коліжанка. Адже завжди вміє найтепліше заприятелювати і з поважним науковцем, і з 7-річною дитиною. Усміхнена, чепурна і завжди готова ділитися Львовом та подорожувати Західною Україною! Якщо Ви любите інтерактивні екскурсії, пізнавально та активно проводити час, тоді звертайтеся до нашого гіда. Вікторія може з Вами розмовляти українською, російською та італійською мовами.

Історія від гіда: «Один з найяскравіших моментів у моєму екскурсійному житті відбувся у Львівському Оперному театрі. Показуючи 10-літнім дітям Львів вже п’яту годину, ми зайшли до Львівської Опери і, змучившись, просто лягли всі на підлогу у Дзеркальній Залі. Я далі проводила екскурсію, а діти милувалися з підлоги нашим львівським сьомим чудом…»

comments powered by HyperComments
Єлизавета Діденко
Єлизавета Діденко

Єлизавета Діденко. Якщо Ви хочете відкрити для себе Львів культурний, архітектурний та модерний, то Вам, як ніхто інший, допоможе екскурсовод та львоволюбець Єлизавета. Вона завжди відкрита, енергійна та натхненна до нових людей, аби знайомити з Львовом та його околицями, закохувати у мальовниче Закарпаття, мандрувати замками та їздити в гості до самого Святого Валентина! Єлизавета прекрасно з Вами порозуміється на українській, російській та польській мовах.

Історія від гіда: «Відпрацювала, як в армії. Саме так можна описати мій екскурсійний випадок, пов’язаний з екскурсантами-військовими. Всі три екскурсійні хвилини вони не на мить не зупинялися, ходили практично ідеальним строєм. І, що найцікавіше, коли моїм військовим гостям було запропоновано піднятися на вежу Ратуші, то вони сприйняли мою пропозицію як виклик, – побили всі рекорди моїх особистих підйомів! 408 сходинок подолали практично на одному подиху за 4,5 хвилини!)»

comments powered by HyperComments
Андрій Максімов
Андрій Максімов

Андрій Максімов залюбки познайомить Вас з нетиповим Львовом, розкаже цікаві історії та легенди, які ховаються у старих львівських стінах, підкорить не лише карколомним екскурсійним сюжетом, але й додасть справжнього львівського гумору у Вашу маленьку подорож Львовом. Ну, а якщо Вас цікавить тема життя євреїв у Львові, то Андрій стане для Вас справжнім і єдиним містком між глибокою історією та сучасністю. Андрій завжди радий україно-, російсько-, польсько- та англомовним гостям, адже вільно спілкується цими мовами.

Історія від гіда: «Дякую своїй роботі за можливість знайомитися і спілкуватися з цікавим людьми. Одними з таких екскурсантів були 4 шотландці, яких я возив дивитися на Львівські замки. І, як не дивно, основною темою нашої розмови, був філософський камінь і де його шукати. Як виявилося, мої туристи були представниками тамплієрівської організації… Ось так. »

comments powered by HyperComments
Ірина Потатуєва
Ірина Потатуєва

Ірина Потатуєва. Так інтелігентно, вишукано та красиво показати та розказати про місто Лева може лише Ірина! Кожна її історія про Львів – це, ніби, перегляд яскравого фільму з нетиповими героями та надзвичайними подіями. Екскурсовод Ірина знає про кожен камінчик Львова, і завжди готова ділитися найдрібнішими секретами свого улюбленого полісу. Якщо Ви у Львові вже не вперше, і цілеспрямовано приїхали полювати за нетиповим Львовом, то Ірина стане Вашою першою «живою картою та інтерактивною енциклопедією». Наш гід вільно з Вами говоритиме на українській, російській та англійській мовах.

Історія від гіда: «Одного разу проводила екскурсію «По Львову шляхами Мушкетерів» молоді з центральної України. І, в ході розповіді, запитала своїх гостей, чи знають вони, який девіз мали знамениті Мушкетери. На що, з невеликою паузою, майже пошепки, один турист запитально відповів: «Героям Слава..?»

comments powered by HyperComments
Ольга Олійник
Ольга Олійник

Ольга Олійник – енергійна, цікава та невичерпна. Мабуть, це три найкращі слова, які могли б описати Олю як екскурсовода-професіонала. Якщо Ви приїхали у Львів і ще досі не можете вирішити, куди піти і що побачити, то знайте, Оля стане для Вас найкращим індикатором Ваших екскурсійних побажань! Від кав’ярні – до цукерні, від церкви – до костелу, від романтичного дворика – до панорамного даху, від кремезного пам’ятника – до старенького будинку…. Ви не встигнете зоглядітися, як пройде день у Львові! Оля відкрита для спілкування української та російською мовами.

Історія від гіда: «Хочу розповісти про один з найприємніших моїх екскурсійних моментів. Це була екскурсія «Романтичний Львів» для молодої пари туристів. І я мала за честь бути повноправним режисером цього туру, адже не тільки проводила екскурсію, але й допомагала з організацією освідчення в коханні, працювала фотографом, і, що найголовніше, була очевидцем прояву найсильнішого почуття у світі – кохання. Приїжджайте закохуватися до Львова!»

comments powered by HyperComments
Любов Панчишин
Любов Панчишин

Любов Панчишин. Приїхати в нове місто і почуватися його жителем! Ось який післяефект залишить у Вас Львів, якщо прогуляєтеся на екскурсії у цього чудового гіда. Колорит говору, специфіка взаємовідносин, міський етикет, манера спілкування і свій суто львівський світогляд – все це для Вас відкриє в деталях екскурсовод Любов. Наш гід познайомить Вас з культурою краю, розповість про цікаві традиції та звичаї, розкаже про надзвичайні події та цікавих львівських людей. А Львів у Вас залишиться не тільки на долоні, але у самому серці! Любов говоритиме з Вами на українській, російській і, звичайно ж, галицькій мовах.

Історія від гіда:«В мене всі туристи унікальні. Та найбільше запам’ятався випадок з групою екскурсантів в Олеському замку. Ми практично півгодини чекали на свою чергу, аби зайти і оглянути замкову експозицію. І тут моя група давай складати план дій, як швидше зайти до середини. Стільки ідей для штурму Олеська не знала, мабуть, жодна історія! І підкупом яблуками та бутербродами, і відволіканням уваги охоронця, і перелізти через рів… Коротше говорячи – не дарма гаяли час.»

comments powered by HyperComments
Ірена Бачинська
Ірена Бачинська

Ірена Бачинська. Львів – це великий театр, а наша Ірена – це один з найкращих його сценаристів. Істинна львів’янка, закохана у своє місто і віддана своїй роботі. Ірена без слів і зі словами заставить Вас полюбити найсіріший камінь львівського будинку. Неможливо не пройнятися її великим пієтетом до маленьких та затишних кав’ярень, миловидних двориків, порослих густим плющем, найвищих дахів, до сходинок, які ведуть на ці дахи… Ірена любить Львів у всіх його дрібних деталях, і як ніхто вміє передати цю любов. Свої нетипові розповіді про Львів Ірена завжди прикрашає добірним гумором, загадками та бувальщинами. Тому, якщо свято – то тільки з Ірен. Наший гід вільна до спілкування українською, російською та польською мовами.

Історія від гіда:«Мені дуже подобається розказувати легенди Львова. Одного разу, завітавши з трійкою дорослих туристів до Львівської Копальні кави, я почала розповідати, що Львів славиться першою і єдино діючою у світі шахтою кави; що, мовляв, львівські туристи мають унікальну можливість побувати у справжній кавовій шахті… Мої гості вийшли з копальні, колективно зателефонували родичам і з ейфорією повідомили у трубку: «Маша, ты проиграла спор: кофе не растет на кустах, кофе выкапывают с земли! Мы имеем доказательства. Ирен, подтвердите?..». Ось так легенди стають реальністю».

comments powered by HyperComments
Марічка Джуман
Марічка Джуман

Незважаючи на досить дощовий Львів, у ньому живуть сонячні люди, стоять світлі будинки та бувають веселі історії. Саме таким місто Лева бачить Марія. Львів з вуст Марічки – це місто-казка, де відбувалися і відбуваються фантастичні події, жили і живуть неймовірно цікаві, непересічні люди, будувалися і будуються унікальні будинки та храми. Львів з Марією з кольору старих посірілих кам’яниць перетворюється на живе місто-музей. Наш гід залюбки стане улюбленим казкарем-мандрівником для найменшої аудиторії слухачів, а також цікавим та інтерактивним екскурсоводом для дорослих гостей міста. Марія вільно спілкується українською та російською мовами.

Історія від гіда: «Найбільше казусів трапляється з великими екскурсійними групами. Особливо, коли дві різні групи туристів «міняються» між собою учасниками. Ось так і до моєї групи «пристало» троє чужих екскурсантів. Більше того! Вони зайшли в автобус, зайняли вільні місця, і майже годину їхали зі мною до Золочівського Замку. Коли ми зробили технічну зупинку, один з «інших» підійшов до мене і запитав: «А що, нам поміняли гіда? Тепер Ви з нами їдете?..». Одним словом, було весело!

comments powered by HyperComments
Юрій Яцик
Юрій Яцик

Що таке Львів за 1 годину? Це приїхати в місто, вийти з поїзда, випити кави, і сісти знову у поїзд. Так вважає Юрій. І ми з ним повністю погоджуємося! Для Юри Львів – це безкрає місто, де навіть найвіддаленіший від Ратуші будинок є витвором мистецтва. Єврейський Львів, Руський Львів, Австрійський Львів, Новий Львів… – всім бажає тут загубитися наш Юрко. Бо тільки коли загубитесь у Львові, Ви пізнаєте сам Львів. Запрошуємо разом з нашим гідом загубитися у величному і прекрасному місті Лева! До себе в компанію Юра бере всіх україно-, російсько- та польськомовних поціновувачів Львова.

comments powered by HyperComments
Богдан Лозинський
Богдан Лозинський

«Жити Львовом» – головний девіз цього непересічного львівського гіда. Богдан знає, де у Львові викурили першу цигарку, а де – вперше поламався австрійський трамвай, що носили львівські батяри і скільки коханок мав перший львівський посол… Богдан ставить табу на сухі дати і попсовий Львів (про такий Львів він Вам теж ненароком розкаже!): тільки кулуарний Львів, тільки маловідомі місця, тільки забуті будинки, виключно неторкані старовинні стіни, виключно забуті подвір’я… Наш гід змусить приємного дивуватися і насолоджуватися! Про «інший Львів» Богдан зможе розповісти українською та російською мовами.

comments powered by HyperComments
Христина Адамська
Христина Адамська

Невтомна і життєрадісна гід Христина навчить Вас мандрувати по-справжньому. Христина завжди рада відкривати для туриста цікавинки з життя Західної України, зокрема, Замків в Олеську, Золочеві, Підгірцях і Свіржі. Ніколи не відмовить своєму гостю у подорожі до Поділля чи Волині, які манять своїми краєвидами і пам’ятками архітектури. А також залюбки втече з Вами до мальовничих Карпат і Закарпаття. Христина вільно спілкуватиметься з Вами українською, російською, польською та англійською мовами.

comments powered by HyperComments
Олег Скіпчак
Олег Скіпчак

І на велосипеді, і на автобусі, і на лижах, і на власних двох, – наш Олег готовий проводити Вам екскурсію. Олег є гідом, який миттєво заряджає своєю енергією та позитивом. Ми гарантуємо, що такої харизматичної і експресивної екскурсії у Вас ще не було! Олег – майстер переповідати сухі історії з властивим йому комізмом та життєрадістю. Наш гід залюбки побігає з Вами у веселому квесті, підніметься на найвищий дах, спуститься у найтемніше підземелля… Українська, російська, польська – мови, якими готовий забавляти свого туриста Олег.

comments powered by HyperComments
Ігор Хома
Ігор Хома

Мандрівник та Відкривач з великої літери. Тисячу й одну емоцію Вам він подарує. Все, що Ви почуєте з його вуст – це інформація, якої немає в історичних довідниках чи енциклопедіях. Вас затягне у вихор неймовірних історій про старенький Львів, мальовничі Карпати, кремезні українські замки. Ігор у всіх кольорах вималює події, покаже найпотаємніші місця та розпалить ще більшу жагу відкривати для себе світ. Вестиме Ігор екскурсію українською та російською мовами.

Історія від гіда:  «Що таке справжній турист? Це людина, яка готова в будь-яку пору доби зібрати невеликий рюкзак і вирушити в дорогу. З таким true-туристом я познайомився у підземному переході, випадково штовхнувши один одного рукою. Двосторонньо вибачилися, розговорилися, випили кави разом, і… вирішили поїхати в Чернівці. 7 година ранку – ми на місці. Потім був Хотин, далі – Ужгород, під кінець дня – смачнюще вино у Рахові. Потім мій турист познайомився з двома німцями, які мали підніматися на Петрос, і пішов з ними… Дивний і щасливий! Всім бажаю такої легкості до подорожей!»

comments powered by HyperComments